با ما به روز باشید

ماهنامه «تجارت طلایی» اولین نشریه تخصصی مراکز خرید و برند­های برتر مفتخر است با به­ کارگیری کادر جوان و در عین حال مجرب توانسته در زمینه فعالیت­ های مطبوعاتی و رسانه ­ای نو­آوری کند. این نشریه تاکنون با انتشار 66 شماره در جهت برطرف کردن برخی چالش ­های مدیران مراکز خرید و مشکلات آنها از زمان احداث ساختمان مورد نظر تا روز بهره ­برداری، اجاره، فروش و آغاز به کار آن، گام ­های موثری برداشته است. تجارت طلایی در راستای این اهداف هر ماه با برگزاری میز­گرد­های مختلف در دفتر نشریه و با موضوعات خاص ضمن دعوت از مدیران مراکز خرید از شهرهای مختلف کشور از عقاید و دیدگاه ­های صاحب­نظران در این زمینه سود جسته تا به اهداف عالی­ مرتبه خود جامه عمل بپوشاند. این نشریه بین ­المللی به سردبیری شاهرخ کشاورز در صدد است تا بتواند تمامی اقشار جامعه از پایین­ ترین سطح تا طبقه مرفه را مد نظر داشته باشد تا با توجه به نیازها و دغدغه ­های آنها اطلاع ­رسانی­ های دقیق و به موقعی ارائه دهد.

علاوه بر این تجارت طلایی در راستای معرفی آثار تاریخی و باستانی و نمادهای ایرانی  اسلامی کشور و همچنین سازه­ های معروف جهانی فعالیت­ هایی داشته و در برخی شماره ­هایش به این موارد نیز پرداخته است.

معرفی برخی چهره ­های موفق اما نه چندان مشهور در زمینه معماری، تبلیغات، کار­آفرینی و ... نیز از دیگر فعالیت ­هایی است که در این مجموعه به آنها پرداخته می­ شود. اگر می ­خواهید از دیگر چشم ­اندازها و برنامه ­های آتی این نشریه مطلع شوید کافی است هر ماه سری به­ کیوسک ­های سطح شهر تهران بزنید. علاوه بر این، ماهنامه تجارت طلایی در مراکز خرید شهر­های کرج، قزوین، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کیش، قشم، قم، یزد و ... هم توزیع می  ­شود و توانسته است در این مدت کوتاه با استقبال چشمگیر اقشار مختلف جامعه رو­به ­رو شود.

برگزاری چهار دوره همایش با نام تقدیر و تجلیل از برترین برندهای مراکزخرید و مجتمع‌های تجاری و برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح بین المللی توسط ماهنامه تجارت طلایی موید این نکته است که این نشریه دغدغه فرهنگ‌سازی، استانداردسازی و بروزرسانی صنعت مراکزخرید را نیز در کارنامه کاری خود دارد و در جهت معرفی بهترین مجتمع‌های تجاری ایران و برندهای فعال در مراکزخرید به ایرانیان و جهانیان گا‌مهای موثری برداشته است.

عضویت در مجمع جهانی مراکزخرید(ICSC) این مجموعه را یک گام به جهانی شدن نزدیک کرد و 26 دسامبر 2016  برند تجارت طلایی ثبت جهانی شد تا الگویی باشد در جهت جهانی‌سازی و تجاری ‌سازی سایر برندهای ایرانی

 

 

"ماهنامه بین المللی اقتصادی_فرهنگی تجارت طلایی"

مدیر عامل و سردبیر: مهندس شاهرخ کشاورز

صاحب امتیاز: شرکت تجارت طلایی نیک روش 

قائم مقام سردبیر: شهریار کشاورز

مدیر فنی : حمیدرضا حمیدی 

مدیر روابط عمومی : احسان ایران منش 

مدیر بازرگانی : هدیه سعیدی 

امور مالی : مهدیه امیری 

مدیر سایت: سیامک چهارمحالی