استوری اینستاگرام ۲۰۰ میلیون نفر کاربر روزانه دارد
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ --- کد خبر ۱۰۱۱

به گزارش تجارت طلایی به نقل ازخبرگزاری  ایلنا، همان طور که می‌دانید، اینستاگرام قابلیت استوری را از اسنپ چت کپی برداری کرده است اما حالا  این ویژگی بسیار محبوب شده است و اینستاگرام  به صورت رسمی اعلام کرده است که هر روز 200 میلیون نفر از ویژگی استوری این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. این در حالیست که رقم اعلام‌شده در ماه ژانویه 150 میلیون نفر در روز بود که اکنون به 200 میلیون نفر رشد پیدا کرده است و این رشد نشان از رایج شدن هر چه بیشتر آن در میان کاربران در سطح جهان دارد.

جالب است بدانید که تعداد کسانی که در طول این 9 ماه به سراغ ویژگی استوری اینستاگرام آمده‌اند و از آن استفاده می‌کنند از کسانی که از این ویژگی در اسنپ چت استفاده می‌کنند بیشتر است. در اسنپ چت روزانه 158 میلیون نفر از این ویژگی استفاده می‌کنند اما در حال حاضر اینستاگرام 200 میلیون کاربرد در قابلیت استوری دارد.

در هر صورت قابلیت استوری در اینستاگرام به دلیل امکانات و ... در میان کاربران بسیار دوست داشتنی است و این روزها کاربران ایرانی نیز که دیگر علاقه زیادی به منتشر کردن پست‌های متوالی ندارند، با استوری اینستاگرام تصاویر و ویدئوهای خود را به اشتراک می‌گذارند و برخی نیز با استفاده از قابلیت لایو ویدئو به پرسش‌های دوستان و طرفداران خود پاسخ می‌دهند که این حالت در میان افراد مشهور در سراسر دنیا بسیار رشد پیدا کرده است.

 
تگها : اینستاگرام
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی