شب خاطره‌انگیز اهالی بلوار فردوس و مشتریان آیریک‌سنتر
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ --- کد خبر ۱۰۱۶

شب خاطره‌انگیز اهالی بلوار فردوس و مشتریان آیریک‌سنتر


مراسم اختتامیه جشنواره فروش مرکزخرید آیریک‌سنتر روز جمعه، 25 فروردین‌ماه با حضور پرشور و فراتر از انتظار اهالی غرب تهران و نماینده دادستان، اعضای فعال صنعت پوشاک، اعضای هیات‌مدیره مرکزخرید آیریک‌سنتر و جمعی از مدیران سایر مراکزخرید تهران برگزار شد. مجتمع‌تجاری آیریک‌سنتر که از سال گذشته  برای دومین بار جشنواره فروش خود را آغاز کرده بود، طی چندین مرحله قرعه‌کشی در تاریخ‌های27 آذر، 17 دی و 15 بهمن، با برگزاری مراسم‌های شاد و مفرح به مشتریان وفادار خود به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اهدا کرد. در مراسم اختتامیه همه افرادی که در جشنواره شرکت کرده بودند حضور یافتند تا شاید شانس برنده شدن خودروی ام‌وی‌ام که جایزه ویژه این جشنواره به شمار می‌رفت را داشته باشند.

 

این مراسم از ساعت 18:30با سرود جمهوری اسلامی ایران و قرائت قرآن در مجموعه آیریک‌سنتر آغاز شد و به دلیل استقبال خوب و کم‌نظیر مردم  ظرفیت مجموعه به سرعت تکمیل شد و بیش از هزار نفر از مردم جلوی درب اصلی مجموعه پخش زنده مراسم را در بلوار فردوس دنبال کردند. 

در ابتدای مراسم جناب آقای حمید ‌مقدم، مدیریت مرکزخرید آیریک‌سنتر به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی ضمن اشاره به استقبال شایان توجه مردم از این جشنواره، افزود: در این دوره، هم مغازه‌داران مشارکت بهتری در برگزاری جشنواره داشتند و هم  مردم به میزان بیشتری خرید کردند که برای 4 ماه مبلغی حدود 5 میلیارد تومان فروش از طریق حدود 95 هزار برگه شرکت در قرعه‌کشی به ثبت رسیده که این موضوع نشان از رضایت کسبه و مشتریان از جشنواره است.
وی همچنین از همکاری کلیه سازمان‌ها و ارگان‌های مشارکت‌کننده در مانور بزرگ امداد و نجات که در ابتدای اسفندماه در این مرکزخرید برگزار شد، تقدیر و تشکر کرد و نوید برگزاری جشنواره فروش سوم این مرکزخرید را در آینده ای بسیار نزدیک به مشتریان داد.

در ادامه مهندس شاهرخ کشاورز، سردبیر ماهنامه تجارت‌طلایی و برگزارکننده این مراسم پشت تریبون قرار گرفت و سخنان خود را با حادثه زلزله مشهد و تراژدی پلاسکو آغاز کرد و گفت: امروز برای دومین مرتبه آیین اختتامیه جشنواره فروش آیریک‌سنتر در میان استقبال و حضور بیش از 2 هزار نفر از همشهریان و مشتریان وفادار آیریک‌سنتر در کمال امنیت در حال برگزاری است که این مهم محقق نمی‌شود جز در سایه تامین امنیت و اندیشیدن به کلیه  نیازهای برگزاری چنین رویداد مهمی.

 

خوشبختانه آیریک‌سنتر پس از حوادث تلخ پلاسکو تهران، سلمان مشهد، بازار رشت و همدان و بل سنتر کرج، اولین مرکزخریدی است که تهدید را جدی گرفته و با مبادرت به برگزاری چنین مانور امداد و نجات وسیعی تلاش کرده آمادگی خود و پرسنلش را در جهت تامین امنیت تک تک میهمانان و مشتریان این مرکزخرید در برابر حوادث احتمالی، افزایش دهد که این موضوع جای بسی خرسندی دارد و باید به هیات‌مدیره و مدیریت این مرکزخرید بابت در اولویت قرار دادن امنیت جان و مال و حال و آینده تمامی‌کارکنان، بهره‌برداران، کسبه و مشتریان این مجموعه تبریک گفت.
وی در ادامه افزود: این استقبال ویژه از مراسم و حضوری که با نصب نمایشگر حتی به خیابان‌های مجاور هم کشیده شده مهر تاییدی است از طرف مشتریان به درایت مدیران این مجموعه که انصافا طی 20 ماه گذشته، از زمان افتتاح تاکنون از هیچ تلاشی در این جهت فروگذار نکردند، اما فراموش نکنیم این مجموعه هیچ رویداد ملی و مذهبی و هیچ مناسبت و جشن و سروری را از دست نداد و برای کلیه این ایام میزبان و مجری برنامه‌های شاد و مفرحی بود و باعث شد مردم با شرکت در این مراسم هم خاطرات ارزشمندی برایشان ثبت شود و هم با علاقه‌مندی بسیار زیاد، خود مبلغ و توصیه‌کننده این مجموعه به دیگران و روزی‌رسان کسبه این مرکزخرید شوند که مجموع این اتفاقات از آیریک‌سنتر یک مرکزخرید و پاتوق خرید و تفریحات اهالی بلوار فردوس و غرب تهران را ساخته است.

کشاورز در پایان گفت: با توجه به نزدیکی آیریک‌سنتر به مراکزخرید تیراژه، کورش، مگامال،‌ هایپراستار و ... استقبال چند هزار نفری از اختتامیه دومین مراسم، موید این نکته است که این مرکزخرید در نیل و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده توسط مالکان و کارفرمایانش موفق بوده است.

پایان این مراسم با قرعه‌کشی جوایز نقدی و خودروی ام‌وی‌ام همراه بود و به قید قرعه، کودکی 4 ماهه برنده جایزه ویژه جشنواره فروش آیریک‌سنتر شد که نماینده او در مجموعه، جایزه را دریافت کرد. اما این پایان کار مجموعه آیریک‌سنتر نخواهد بود و این مجموعه برای سال 96 برنامه‌های خوبی را در نظر دارد تا باز هم بتواند شور و شوق را به مراکزتجاری کشور بازگرداند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی