حمایت از برندهای ایرانی وظیفه همه هنرمندان است
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ --- کد خبر ۱۰۳۱

ژاله درستکار از هنرمندان بی‌حاشیه سینما و تلویزیون ایران یکی از طرفداران برند ویزلند و همه برندهای خوب ایرانی است، بر همین اساس با وی در خصوص علاقه وافرش به برندهای ایرانی و برنامه‌هایی که برای حمایت از این برندها دارد به گفت‌وگو نشستیم.

1- لطفا یک بیوگرافی از خودتان ارایه دهید و بفرمایید چطور شد به عرصه سینما و تلویزیون وارد شدید؟
ژاله درستکار هستم و در فروردین ماه سال 1367 در اصفهان متولد شدم. تحصیلاتم را در رشته مهندسی کامپیوتر به اتمام رساندم، اما به خاطر علاقه به هنر سینما، دوره‌های هنری را در موسسه آموزشی و فرهنگی سوره گذراندم‌. بزرگ‌ترین افتخار من شاگردی برای بانوی بزرگ سینمای ایران خانم معتمدآریا است. پس از گذراندن این دوره‌ها در مجموعه خنده‌بازار‌، سریال خروس، باغ سرهنگ، کیمیا، کی به کیه و برادر به ایفای نقش پرداختم و در حوزه سینما بازیگری در فیلم‌های سینمایی ساکن طبقه وسط،  رسوایی 2‌ و معراجی‌ها  را در کارنامه خود دارم. البته به تازگی سریال بیقراری و آرام می‌گیریم نیز از من پخش شده است.

2- چرا برند ویزلند جزو برندهای محبوب شما است؟
در ابتدا خلاقیت و نوآوری این برند مورد توجه من قرار گرفت. برای من مهم است که برندی بپوشم که اصالت ایرانی را به رخ همه بکشد و این توجه به هنر اصیل ایرانی در برند ویزلند بسیار مورد تحسین است، پس از آن کیفیت عالی و قیمت مناسب آن که نشان از صداقت برند داشت مورد توجه من قرار گرفت و به همین دلیل تلاش خواهم کرد تا در حد توانم به عنوان یک هنرمند ایرانی آن را به همه معرفی کنم.

3-این روزها بسیاری از چهره‌های شناخته شده را برای تبلیغ روی بیلبوردها می‌بینیم یا به عنوان سفرای برندهای مختلف می‌شناسیم، آیا شما نیز در برنامه‌های بعدی خود ورود به عرصه مدلینگ را خواهید داشت؟
من هیچ‌وقت به این موضوع فکر نکرده بودم، اما از وقتی طی این سال‌های اخیر در سطح شهر بیلبوردهایی از هنرمندان را برای تبلیغ و معرفی کالاها می‌بینم به این موضوع پی برده‌ام که هنرمندان و چهره‌های شناخته شده به راحتی می‌توانند در خصوص برندهای مختلف به مردم آگاهی ببخشند و اگر این آکاهی‌بخشی برای معرفی محصولات ایرانی باشد قطعا اتفاقات خوبی را در بخش تولید شاهد خواهیم بود، بنابراین دوست دارم وارد حوزه مدلینگ شوم تا بتوانم با تبلیغ برندهای ایرانی به تولید ملی کمک کنم.

4-به نظر شما فعالیت‌های اقتصادی یک هنرمند چه تاثیری بر فرهنگ عمومی جامعه دارد؟
پیوند هنر و اقتصاد همانطور که شیرین است می‌تواند فریبنده نیز باشد و ورود بی‌حساب و کتاب یک هنرمند به یک حرفه اقتصادى و یا یک اقتصاددان به دنیاى هنر، نه تنها ممکن است موجب شکست فرایند شود، بلکه سرخوردگى ناشى از آن سبب می‌شود پتانسیل‌هاى موجود به یکباره و شاید براى همیشه به فنا روند. 
در این میان اعتماد مردم به جامعه هنرى و بهره‌مندى هنرمندان از این اعتماد به صورت صحیح در راستاى فعالیت‌هاى مثبت تجارى می‌تواند تاثیر بسیارى بر هر 2 جنبه هنرى و اقتصادى یک حرفه داشته باشد که براى توفیق در مسیر این تلفیق مهم این است که به انتخاب مخاطبان احترام گذاشته و سعى شود همگام با ارضاى قریحه هنری‌شان به همان اندازه رضایتشان از رفتار اقتصادى تعریف شده نیز جلب شود.

5-چه استانداردهایی را برای پوشش در انظار عمومی رعایت می‌کنید و  اساسا به چه برندهایی علاقه‌مند هستید؟
سعی می‌کنم برای حضور در انظار عمومی پوششی را انتخاب کنم که مورد پسند عام باشد نه افراد خاص، بنابراین با کمک طراحانی که در کنار خود دارم تلاش می‌کنم مد و لباس ایرانی- اسلامی را در پوشش‌هایم به نمایش بگذارم. به برندهای ایرانی علاقه‌مند هستم و فکر می‌کنم در حوزه لایف‌استایل برندهای ایرانی امروز حرفی برای گفتن دارند و ما هنرمندان باید حامی آنها باشیم.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی