افتتاح اولین نمایندگی رسمی برند لوکس توسکابلو در مرکزخرید آرن
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ --- کد خبر ۱۰۴۶

افتتاح اولین نمایندگی رسمی برند لوکس توسکابلو در مرکزخرید آرن

مرکزخرید آرن واقع در شهرک غرب بلوار فرحزادی، که همواره میزبان اولین شعب برخی از مغتبرترین برندهای جهانی در کشور است بار دیگر با افتتاح اولین نمایندگی رسمی برند لوکس ایتالیایی توسکابلو خبرساز شد.
بهزاد محمدی که پس از سالها فعالیت‌های هنری در زمینه سینما، تئاتر و تلویزیون و کسب افتخار برای نویسندگی و کارگردانی و بازی در پر فروش‌ترین و پر طرفدارترین نمایش کمدی تاریخ تئاتر ایران پا به عرصه مُد گذاشته است،  اولین نمایندگی رسمی برند لوکس ایتالیایی به نام توسکابلو (Tosca BLU) را که صرفاً در زمینه کیف و کفش و اکسسوری آن فعالیت دارد در مرکزخرید آرن افتتاح کرد.
توسکابلو در سال 1978  توسط جیاکومو رونزونی (‌Giacomo Ronzoni) و شرکت مینو رونزونی ( MinoRonzoni) در برگامو  ایتالیا تأسیس شد .کار اصلی این شرکت چرم و تولید محصولات چرمی بود که  با گذشت زمان و بالارفتن میزان تولیدات فعالیت این شرکت به سرعت گسترش پیدا کرد.

در اواخر دهه نود (1998) آقای رونزونی، خانم کندرسی (Condursi) را به‌عنوان مدیر خلاق به مجموعه اضافه کرد که باعث تأسیس برند توسکابلو شد. نام توسکابلو بر‌گرفته شده از نام دختر بزرگ آقای رونزونی به نام ویرجینیا توسکابلو (Virginia Tosca BLU) است. 
توسکابلو در اصل ادغام چرم با طرح‌های بسیار زیبا، کلاسیک و فینیمالیستی در عرصه تولیدات کیف و کفش زنانه است.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی