مدرن الهیه میزبان مدرن‌ترین خودروهای تهران
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ --- کد خبر ۱۰۵۲

مدرن الهیه میزبان مدرن‌ترین خودروهای تهران 
عصر روز جمعه، 15 اریبهشت‌ماه فرصت مناسبی بود تا علاقه‌مندان به خودرو‌های لوکس و کمیاب کنار هم جمع شوند و با جدیدترین خودروها و موتورسیکلت‌های موجود در ایران و برخی خودروهای کمیاب که شاید برخی از آنها فقط یک نمونه بیشتر در کشورمان نداشته باشند، آشنا شوند. این گردهمایی که در پارکینگ مرکز‌خرید مدرن الهیه برگزار شد با استقبال بسیار خوبی همراه بود و همانطور که می‌دانید این مجموعه همیشه در برگزاری مراسم‌های خاص، سابقه درخشانی داشته است و این بار نیز به کمک portofolioFamily که به مدیریت هومن مقدم اداره می‌شود این مراسم به شکل قابل قبولی برگزار شد. از جمله خودروهایی که در این نمایشگاه حضور داشتند می‌توان به پورشه،  بنز، بی‌ام‌دبلیو، لوتوس و مازراتی اشاره کرد. در حاشیه این گردهمایی نیز با هومن مقدم، برگزارکننده این مراسم در مورد این رویداد گفت‌وگویی داشتیم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید.

مقدم در ابتدا به معرفی portofolioFamily پرداخت و گفت: این شرکت یک آژانس تبیلغاتی به شمار می‌رود که از سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه  بازاریابی‌ دیجیتال و برگزاری مراسم‌های خاص و لوکس فعالیت می‌کند و سابقه قابل قبولی نیز در این زمینه دارد.
وی در ادامه به اهمیت برگزاری این رویداد اشاره کرد و گفت: این نوع مراسم‌ها و گردهمایی‌ها فرصت مناسبی را برای تبادل اطلاعات افراد علاقه‌مند در حوزه خودرو و موتورسیکلت فراهم می‌کند تا از نزدیک با برخی خودروهایی که کمتر می‌توان دید نیز آشنا شوند. به عنوان مثال در این نمایشگاه خودرو بنز اس ال 1991 وجود دارد که فکر نمی‌کنم نمونه دیگری از آن در ایران موجود باشد.
هومن مقدم در خصوص نحوه انتخاب خودروها و موتورسیکلت‌های حاضر در نمایشگاه، افزود: انتخاب خودروها بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت گرفته بود که مهم‌ترین آنها کمیابی و اصالت بود. ما توانستیم خودروها و موتورسیکلت‌هایی را که کمتر دیده شده بودند را کنار هم جمع کنیم و ترکیبی از مدرن و کلاسیک را در یک چهارچوب با یکدیگر داشته باشیم. 
مقدم در پایان اضافه کرد: امیدواریم امسال بتوانیم با برگزاری برنامه‌های مختلی در حوزه مد و فشن به پیشبرد این صنعت در کشور نیز کمک کرده باشیم.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی