آرمیتـــاژ گلشن، خانه برترین برند‌های کشور در مشهد
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ --- کد خبر ۱۰۵۵

آرمیتـــاژ گلشن، خانه برترین برند‌های کشور در مشهد

مدت زمان زیادی از افتتاح بخش تجاری پروژه فاخر آرمیتـاژ گلشن نمی‌گذرد، اما در همین مدت زمان کوتاه نیز آوازه بلندترین برج تجاری اداری شرق کشور در محافل تجاری و بازرگانی بسیار شنیده می‌شود.

بله صحبت از مرکز‌خریدی است که امروز پیشرو و الگوی مراکزتجاری در حال ساخت یا بهره‌برداری مشهد شده و توانسته بیش از 100 برند برتر‌ کشور از صنوف مختلف را در خود جای دهد.

نورپردازی چشم‌نواز، نمای‌مدرن، پارکینگ هوشمند، پخش موسیقی زنده و پیانوی گوش‌نواز، فودکورت خاص با ارایه انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و استفاده با‌سلیقه از رنگ، نورپردازی و شیشه در معماری داخلی و فضاهای عمومی و پله برقی‌ها از آرمیتــاژ مرکز‌خریدی ساخته در حد استاندارد‌های بین‌المللی و باعث شده در همین مجال اندک، زائران حرم مطهر‌ حضرت ‌امام‌رضا(ع) به کارکرد فرامنطقه‌ای آن پی برده و به‌ آن سر بزنند.

از نکات بارز این پروژه می‌توان به جانمایی صحیح این پروژه و تناسب سبک لوکس ساخت و بهره‌برداری مرکز‌خرید آرمیتـــاژ با محل وقوع آن، یعنی تقاطع بلوار وکیل‌آباد و هفت‌تیر اشاره کرد؛ منطقه‌ای ممتاز در شهر مشهد که مملو از خانه‌های ویلایی، باغ و باغچه و رستوران‌های موفق و برج‌های مسکونی مدرنی همچون برج‌های مسکونی باران 1 و 2 است.

آرمیتـــاژ پروژه‌ای­ است شایسته مشهدالرضا که با استانداردهای بین‌المللی ساخته شده و همانطور که هتل‌های موفق این شهر از جمله هتل قصر‌طلایی، هتل درویشی، هتل الماس، هتل آرمان و هتل مدینه‌الرضا توانسته‌اند نظر بازدیدکنندگان داخلی و میهمانان خارجی این شهر را جلب کنند، این پروژه نیز شانه ‌به ‌شانه موفق‌ترین مراکز این شهر عمل کرده و استانداردی فراتر از گذشته را به ساکنان شهر امام هشتم و زائران پرشمار این شهر مقدس ارایه کرده است.

از ‌جمله ویژگی‌های متمایز این برج می‌توان به یکسره ‌بودن ساعات فعالیت این مرکز‌خرید بدون تعطیلی وسط روز، چیدمان صحیح صنوف، جذب برندهای لوکس و خاص متناسب با ویژگی‌های مراجعان و میهمانان داخلی و خارجی خاص این پروژه، برگزاری مراسم‌های پر‌شمار و باشکوه در اعیاد و مناسبت‌های مختلف و اطلاع‌رسانی موثر و مفید این مراسم‌ها در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

در ‌پایان می‌توان از آرمیتــاژ به عنوان برند جدید و هویت مدرن تجاری شهر مشهد نام برد؛ هویتی که هم فرصت ثبت خاطراتی ماندگار و ارزشمند را برای شهروندان و مسافران فراهم کرده و هم فرصت اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم بیش از  2هزار نفر از هم‌میهنان را فراهم آورده است، اگرچه با توجه به در دست ساخت بودن فاز بعدی این پروژه، یعنی بخش اداری آرمیتـــاژ گلشن، باید منتظر دیگر فرصت‌ها و امتیازات قابل ارایه ماند.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی