هر آنچه باید درباره هتل جدید مسی بدانید
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ --- کد خبر ۱۱۰۸

هر آنچه باید درباره هتل جدید مسی بدانید
 تکل سرمایه روی دریبل فوتبال 


در وادی پرهیجانی مانند ورزش وفوتبال مانند دیگر ژانرها، رقبای بزرگ در هر زمینه با هم رقابت دارند؛ از بعد فنی ماجرا گرفته تا حواشی و حتی در زمینه به رخ کشیدن دارایی‌ها. 
 در این راستا، تعجبی ندارد که چندی پس از افتتاح هتل‌های زنجیره‌ای کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، لیونل مسی، دیگر مرد برتر فوتبال جهان برای عقب نماندن از قافله کاری تقریبا مشابه انجام دهد!
 فوق ستاره آرژانتینی بارسا، هتل 4 ستاره «MiM de Sitges» واقع در خیابان سوفیای بارسلونا و نزدیک به ساحل را خریداری کرده است. این هتل 77 اتاق دارد و در فصول گرم سال میزبان مسافران زیادی است. مسی برای خریداری این هتل 30 میلیون یورو هزینه کرده و گروه «ماجستیک» قرار است مدیریت هتل را در دست بگیرد. این هتل سال 2013 بازسازی شده و اقامت در آن هر شب 250 تا 300 یورو قیمت دارد. هتل مورد اشاره تمام امکانات رفاهی مدنظر مسافران را در اختیار دارد و بی‌شک نام مسی بر شهرتش می‌افزاید.

آشنایی با مایملک جدید مسی

هتل خریداری شده توسط مسی تا پیش از این چندان نام آشنایی حتی برای اسپانیایی‌ها و کاتالونیایی‌ها نبود اما قطعا سرمایه‌ای که ستاره آرژانتینی به جهت بهبود وضعیت هتل خرج خواهد کرد، شهرت بیش‌تر مجموعه را به ارمغان می‌آورد..هتل MiM de Sitges» در موقعیت جغرافیایی بسیار مطلوبی قرار دارد و شما از آنجا تا ساحل سیتگیس تنها 2 دقیقه (حدود 120 متر) فاصله دارید.برخورداری از آب گرم ویژه و استخر فصلی کنار اتاق‌هایی با معماری خاص و عمدتا رو به دریا، باعث شده سالانه مسافران زیادی به قصد اقامت به این هتل بیایند.هرکدام از اتاق‌ها دارای سیستم تهویه، تلویزیون و سهمیه مالی تخصیص یافته از سوی هتل برای استفاده از تجهیزات هتل و ساحل است. در هتل جدید مسی، امتیازات و امکانات به میزان مساوی بین همه مسافران و اقامت‌کنندگان تقسیم شده و اشخاص خاص بر افراد عادی برتری ندارند! شاید این عامل محبوبیتی همه‌جانبه برای هتل شهر بارسلون به وجود آورده است.

 رستوران‌های خاص 

3 رستوران هتل از آشپزهایی بومی و خارجی بهره می‌برند و شما می‌توانید علاوه بر غذاهای محلی از اغذیه‌های شناخته شده جهانی هم سود ببرید.کافی‌شاپ روباز قرار گرفته روی پشت‌بام هتل دریچه‌ای رو به دریا و قله‌های سرسبز اطراف به روی مسافران می‌گشاید. امکاناتی مانند سونا،حمام بخار و اتاق ماساژ با تخفیف خاص در اختیار عموم قرار می‌گیرد.باشگاه ورزشی هم 24 ساعته به صورت رایگان در اختیار همه میهمانان قرار دارد.اسکله کنار دریا تنها چند متر از هتل فاصله دارد و مسافت  ایستگاه راه‌آهن با این هتل تنها 10 دقیقه پیاده‌روی است. هر روز یک قطار مسافت 40 کیلومتری مرکز شهر بارسلون تا هتل جدید مسی را می‌پیماید.

سطح رضایت مطلوب 

با این حجم امکانات، رضایت عمومی خاصی در نظرخواهی مخصوص روز پایانی اقامت مسافران به ثبت رسیده که نشان می‌دهد «MiM de Sitges» در گذر سال‌ها توانسته نظر  مثبت مشتریان را جلب کند. در این شرایط گویا لیونل مسی به عنوان مدیر جدید این رستوران قصد ارتقای دارایی جدید خودش را دارد؛ هرچند هنوز از برنامه‌هایش برای شغل دوم خود رونمایی نشده است. 

احتمال بازسازی 

 از آنجایی که آخرین بار 4 سال قبل MiM de Sitges» بازسازی شد، به نظر می‌رسد به یمن ورود مدیر جدید طرح دیگری برای نونوار کردن هتل در دست بررسی باشد؛ چه اینکه مالک قبلی هتل که بر سر فروش با مسی به توافق رسید هم قصد انجام چنین کاری را داشت. بازسازی قبلی در سال 2013، 230 میلیون یورو خرج روی دست روسای وقت MiM de Sitges» گذاشت و این بار با توجه به سطح توقعات مسی به نظر می‌رسد در صورت نیاز به بازسازی پول هنگفت‌تری خرج شود! اسپانسر و مالک اصلی هتل به نوعی مجری دستورات مسی خواهد بود. پیشینه اقدامات مشابه فوتبالیست‌ها در اموری مانند هتلداری نشان داده محبوبیت و شهرت حداقل در این یک مورد شرط کافی و لازم است و برخوداری از یک اسپانسر و حامی مالی قوی مانع درگیر شدن امثال مسی و رونالدو در حیطه غیرتخصصی خودشان می‌شود؛ این عامل یعنی پیمودن بیش‌تر‌ راه موفقیت در عرصه تجارت!

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی