وقتی فرشته های پابلوسکی روی زمین آمدند.
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ --- کد خبر ۱۱۱۹

وقتی فرشته های پابلوسکی روی زمین آمدند.


پنج شنبه بیست و دوم تیرماه در گرماگرم تابستان،  تهران چهره ای بهاری به خود گرفت ، تا شروعی زیبا را برای مراسم افتتاحیه برند پابوسکی در مرکز خرید سنا مال خیابان اندرزگو رقم زند. برند کفشی رنگارنگ از اسپانیا، در نخستین گام حضور خود در ایران تصویری از خود به جای گذاشت که برای همه ماندگار خواهد بود. در سال ۱۹۶۹ میلادی "خوان پابلو مارتین" خلاق،  برندی را پایه گذاری کرد که به زودی توانست مرزهای اسپانیا را در نوردد و در چهل کشور جهان ، شعبه های خود را دایر نماید. اکنون این برند در بیش از دو هزار نقطه از اسپانیا نیز حضور فعال داشته و به برندی محبوب مبدل شده است و در ایران نیز کمپانی مهان پوش فاخر ایرانیان بعنوان نمایندگی انحصاری این برند شروع به گسترش این برند نموده است.

شعار جالبی که این برند برای خود اختیار کرده، گویای ذهنیت برجسته ی این برند در تولیداتش است: "بهترین پشتیبان از نخستین گامهایتان" این شعار در تمامی موارد طراحی، تولید و ارايه کالاها به صورتی هنرمندانه بکار رفته است. از نکات برجسته در این برند می توان به تلفیق مناسب از تکنولوژی و هنر اشاره کرد. در پوشش داخلی کفش ها از چرم طبیعی با قدرت جذب بسیار بالایی استفاده شده که به  تکنولوژی  InTech شهرت دارد. کفی سبز رنگی نیز به منظور جذب رطوبت و ایجاد محیطی آنتی باکتریال در کفش ها تعبیه شده که کفش های پابلوسکی را به یکی از سالم ترین کفش ها برای کودکان تبدیل کرده است. از دیگر موارد مهم در طراحی این کفش ها، رعایت سیستم های حرکتی در کودکان است که مانع لغزش و پیچش پا به صورت آنی در کودکان می شود و سیستمی برای محافظت از پاشنه و پنچه پا در این کفش ها که ما را با سیستمی انحصاری با عنوان سیستم پابلوسکی روبرو می کند. 


پابلوسکی با تمام خوبی هایی که در محصولات  برای شما در نظر گرفته بود، نیاز به حضوری متفاوت داشت، چیزی که برای بازار ایران نقطه ای عطف به شمار رود، برنامه ای برای کودکان!!! از مدت ها قبل بسیاری از مهدکودک های تهران بعنوان نقاط تماسی برای ما در نظر گرفته شدند و با نقاشی از کفش ها توانستیم ارتباطی دلنشین با فرشته های زمینی تهران برقرار کنیم. ارتباط ما به حدی شد که در مراسم افتتاحیه این برند مخاطب دعوتنامه های ما کودکان شدند به همراه والدینشان. اینبار حضور کودکان الزامی بود، چرا که فرشته های پابلوسکی برای دیدن این فرشته ها می آمدند. باران آمد تا همه چیز از قبل مهیا تر شود. موسیقی و نقاشی و فرود فرشته ها مرکز خرید سانا را به زمانی دیگر و دنیای کودکانه ها برد. همه چیز متوقف شد وقتی فرشته ها آمدند.

 

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی