ایونت مای در جزیره کیش برگزار شد
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ --- کد خبر ۱۱۲۰

ایونت برندینگ علم ‌روز دنیا است و به صورت تخصصی در حوزه برند سازی و خلق کانسپت و یا ایده‌ای متفاوت تمرکز دارد. شرکت سیمارا اولین کانسپت استور تخصصی در حوزه ایونت برندینگ به تازگی ایونتی تخصصی را برای برند مای از شرکت آریان کیمیا تک در ساحل زیبای کیبل اسکی در کیش برگزار کرد.

این ایونت با نام "سرزمین آفتابی مای" و هشتگ "مسیرزمین‌آفتابی مای" در ۲ بخش آنلاین و آفلاین در طی ۳ روز با موضوع استفاده از ضد آفتاب، روغن آفتاب و شامپو برای خانواده‌ها و کودکان به صورت اجراهای نمایشی (پرفورمنس‌آرت) با ساختن سازه‌های ماسه‌ای بزرگ شبیه به کرم ضد آفتاب روغن آفتاب و عینک آفتابی همراه با مسابقه های اسکی روی آب /پدل بورد و کایاک خانم‌ها و آقایان، مسابقه نقاشی روی ماسه با موضوع آفتاب و خانواده برای معرفی و ساختن حس خوب محصول در ذهن کودکان برگزار شد. اتفاقات و مسابقات مرتبط با استفاده از محصولات در این ایونت طراحی و بررسی شد.


خلق حواس پنجگانه برای ساختن هویتی متمایز علمی است که اندیشمندان در حوزه روانشناسی و برندینگ بر روی آن تحقیق و برسی می‌کنند و این موضوع بسیار در برگزاری ایونت حایز اهمیت است.

به گفته سیما اهوز مدیر عامل و موسس شرکت نوآوری در اندیشه سیمارا برگزاری ایونت فقط دعوت از میهمانان و پذیرایی و اوقاتی در کنار هم سپری کردن نیست بلکه باید هر ایونتی بر اساس علم برند سازی هویتی مستقل داشته باشد و بر جایگاه سازی /هویت سازی /برند اورنس . در نهایت ساختن ایمجی متفاوت در ذهن مخاطب هدف منهتی شود 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی