بام‌لند، فراتر از یک مرکزخرید
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ --- کد خبر ۱۱۲۸

بام‌لند، فراتر از یک مرکزخرید

مجتمع تجاری تفریحی بام لند هم اکنون با نظر اکثر صاحب نظران داخلی و صاحبان برند داخلی و خارجی به لحاظ چیدمان و ایجاد فضای کاربردی صحیح، جذاب و مفرح یکی از بهترین مجموعه های تجاری در حال افتتاح ایران می باشد.
بام لند صاحب چندین جایزه بین المللی طراحی و معماری است و توسط گروه ساختمانی بام اجرا شده است.
طراحی کاربردی، چیدمان و ایده پردازی جهت کاربردهای تفریحی، فرهنگی و تجاری با همفکری معماران پروژه و توسط گروه ثنانور ارتباط انجام شده است. شرکت ثنانور ارتباط هم اکنون یکی از برجسته ترین گروه های طراحی و راه اندازی و بهره برداری از پروژه های تجاری است که بهره برداری کامل از پروژه بام لند را در اختیار  دارد و در حال حاضر در نقاط مختلف ایران مشغول طراحی ایده های متنوع تجاری و راه اندازی و مدیریت آنها می باشد.

این پروژه در منطقه جدید شهرداری تهران که قطب گردشگری تهران نام گرفته تاسیس شده و سرمایه گذاران و صاحبان برند های تجاری در ابتدا با توجه به عدم شناخت کافی از منطقه و وجود رقبای بزرگ، با بررسی طولانی و با احتیاط فراوان به پروژه وارد شدند ولی پافشاری و تصویرسازی صحیح توسط گروه ثنانور و همراهی برندها، معماری شاخص و سرعت در اجرا توسط گروه بام این عرصه را به تدریج تبدیل به مقصد مهمی برای مردم تهران و ایران خواهد نمود.
همچنین پروژه بام لند فارغ از اشتغال ایجاد شده در زمان ساخت و تکمیل هم اکنون بیش از 2000 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است که با راه اندازی تمامی پروژه این عدد به 3000 نفر خواهد رسید.
لذا اشتیاق مردم، تجارت با اطمینان سرمایه گذاران و اشتغال جوانان در راستای هدف متعالی سربلندی شهر تهران در بازار رقابت جهانی بخشی از جذابیتهائی است که مدیران شهری را برای همراهی پروژه بام لند و موفقیت بیش از پیش آن ترغیب خواهد نمود.

                                                                                                      

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی