شرکت‌های برتر آلمان در سال 2017
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ --- کد خبر ۱۱۳۸

شرکت‌های برتر آلمان در سال 2017 
 

مطمئن و قدرتمند
 کشوری که تقریبا بالاترین میزان نفوذ در اتحادیه اروپا را دارد و صنعتش از دیرباز حرف اول را در اروپا زده، برندهای معتبری را در دل خود جای داده است.
 با وجود مرسدس و چندین مارک معتبر دیگر، ژرمن‌ها همیشه مأمنی برای سودآوری برندها بوده‌اند، اما اگر قرار باشد در بین این همه مارک معتبر آلمانی، رده‌بندی خاصی برای برترین‌ها لحاظ شود، کدام شرکت در رده اول می‌ایستد؟ برای کشوری 82 میلیون نفری و دارای نرخ بیکاری 6.2 درصدی، 1.331 تریلیون دلار صادرات نشان‌دهنده توفیقی اقتصادی است و قطعا شرکت‌ها و برندهای برتر نقش زیادی در این موفقیت داشته‌اند. در این بین، شناختن 10 شرکت برتر سال 2017  این کشور اروپایی کمک مهمی در راه یافتن پاسخ سوالاتی درباره اقتصاد پیشرفته ژرمن‌ها است.
دایملر
این کارخانه مشهور خودرو‌سازی با 284 هزار و 482 کارمند در سراسر آلمان، در سال 2017 سود 9.3 میلیارد دلاری را تجربه کرده و در صدر پرسودترین و بهترین برندهای این کشور در سال‌جاری میلادی قرار گرفته است.
فولکس‌واگن 
پس از رسوایی 2 سال قبل این برند، زمانی لازم بود تا احیای دوباره رقم بخورد که این فاصله در کوتاه‌ترین زمان ممکن طی شد؛ تا جایی که حالا این شرکت با 626 هزار و 715 نفر از آغاز سال 2017 سود 7.1 میلیارد دلاری را تجربه کرده و دومین برند موفق آلمانی سال لقب گرفته است.
بی‌ام‌و
مارک مشهور صنعت خودروسازی، ارزش این صنعت در آلمان و قدرت کشورش در خودروسازی در سراسر جهان را با قرار گرفتن در رده سوم برترین‌ برندهای سال 2017 دیار ژرمن‌ها نشان داد. بی‌ام‌و امسال نسبت به چند سال گذشته پذیرش نیروی کاری بیشتری داشت و میزان کارمندانش را به 124 هزار و 729 نفر در آلمان رساند. قرارگرفتن درجمع3 برند برتر آلمان در سال 2017 هم حاصل سودآوری 7.1 میلیارد دلاری بود.
زیمنس
 برند مشهور ارتباطی- مخابراتی آلمان، انحصار خودروسازان در جمع برترین ‌برندهای سال کشورش را شکست و در رده چهارم ایستاد. برای ایستادن در چنین جایگاهی نقش 360 هزار کارمند زیمنس بسیار کلیدی بود و آنها با رقم زدن تولیدات خلاقانه، سود 6.5 میلیاردی را روانه گاو صندوق فراخ شرکت مورد احترام آلمانی کردند.
 بایر
بخشی از پروسه ارتقای سلامت در آلمان ناشی از کارکرد مناسب شرکت داروسازی معتبر بایر بود. عرضه بهترین‌ و باکیفیت‌ترین داروهای ممکن نام بایر را علاوه بر آلمان و در تمام نقاط اروپا شهره خاص و عام کرده است. رقم خوردن سود 4.5 میلیارد یورویی، قدرت بایرن و 115 هزار و 200 کارمندش را نشان می‌دهد.
BASF
چندان نیاز به معرفی معروف‌ترین، بهترین و بزرگ‌ترین شرکت صنایع شیمیایی دنیا نیست. امسال این برند مشهور 4.4 میلیارد سود مالی داشت و تعداد کارمندانش به 113 هزار و 830 نفر افزایش یافت.
فرسنیوس
شرکت خدمات پزشکی مشهور آلمان همراه برند بایر در امور مربوط به سلامت و بهبود وضعیت بهداشتی این کشور نقش بسیار مهمی داشته است. با گذشت 7 ماه از سال 2017 میلادی، سود شرکت با 109 هزار و 319 کارمند، 1.5 میلیارد دلار ارزیابی شده است.
لینده
 بزرگ‌ترین شرکت فعال در زمینه احداث واحدهای تولید گازهای صنعتی در دنیا، امسال پیشرفت چشمگیری داشت و به خاطر وسواس فراوان در تولیداتش برای اولین بار در 5 سال اخیر به جمع 10 برند برتر آلمان راه یافت.64 هزار و 500 کارمند لینده باعث رقم خوردن سود 1.3 میلیار دلاری این شرکت در 7 ماه اول سال 2017  شدند.
مرک
شرکت دارویی آلمان هر چند به اندازه بایر شهرت و سودآوری ندارد، اما در نوع خودش نامی قابل احترام است. مرک در روزهای سپری شده سال 2017 رشد مالی 25 درصدی نسبت به 7 ماه اول سال 2016 داشت و با سودآوری مجموع 1.2 میلیارد دلاری در رده نهم برترین برندهای امسال آلمان قرار گرفت. حضور 70 هزار کارمند در این مجموعه بزرگ تجمیع بزرگی از نیروهای انسانی کارآمد را به نفع خواسته‌های این برند رقم زده است.
تیسن‌کروپ
شرکت صنعتی آلمانی در سال‌جاری میلادی پیشرفت خیره‌کننده‌ای داشت و خودش را در جمع 10 شرکت برتر این کشور پیشرفته اروپایی قرار داد. سود 261 میلیون و  7 هزار دلاری ناشی از تلاش همه‌جانبه 156 هزار و 487 عضو شرکت بود.

جدا افتاده‌های مقتدر 
 شاید برای خیلی‌ها، عدم حضور برندهای معتبری مانند کارچر و آدیداس در بین10 شرکت برتر آلمان در سال 2017  عجیب باشد؛ بخصوص وقتی بدانیم آدیداس کماکان با محصولات خاص خودش دلربایی می‌کند و کارچر در 6 ماه اول سال‌جاری 25 درصد رشد مالی داشته است. کارچر در رده شانزدهم شرکت‌های برتر آلمانی مسلما در ادامه سال‌جاری و سال‌های پیش‌رو برای ارتقای رتبه خودش تولیدات کیفی‌تر عرضه می‌کند و تمهیدات بیشتری می‌اندیشد؛ شبیه آنچه آدیداس (صاحب رتبه نوزدهم) و سایر برندهای برتر آلمانی در برنامه کاری خودشان دارند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی