دومین رویداد کارآفرینی مد و تک به کار خود پایان داد
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ --- کد خبر ۱۱۵۲

دومین رویداد کارآفرینی مد و تک به کار خود پایان داد
 
 با انتخاب برگزیدگان دومین رویداد کارآفرینی مد و تکنولوژی "مد و تک" در هتل اسپیناس پالاس تهران به کار خود پایان داد.
به گزارش ماهنامه تجارت طلایی دومین رویداد کارآفرینی "مدوتک" که از 25 مرداد ماه توسط مؤسسه ایده پردازان خلاق آرتام با هدف ارتقاء و رشد گروه‌های مستعد در حوزه مد و پوشاک اسلامی شروع به کار کرده بود، جمعه 27 مردادماه با معرفی سه ایده جدید در عرصه‌های مد و تکنولوژی به کار خود پایان داد.
در این رویداد کارآفرینی سه روزه بیش از 100 شرکت کننده گرد هم آمدند و با تشکیل 17 تیم ایده‌های خود را پیش بردند و در پایان روز سوم و  در مراسم اختتامیه ایده خود را در معرض داوری قرار دادند.
از نکات قابل توجه این رویدادکارآفرینی که برای دومین بار برگزار شد می‌توان به حضور چهره های شاخص در دنیای مد و فشن در این برنامه و مشاوره و راهنمایی طراحان و فشن استایلر های مطرح ایران و تسهیلگرها و استارت آپ شکل دهنده‌های خارجی اشاره کرد.
در پایان این رویدادگروه های خیاط من میشی، گیتز و روچی که به ترتیب سومین، دومین و اولین برنده این برنامه انتخاب شدند ایده‌هایی خلاقانه در هر چه بهتر شدن فضای مد و پوشاک داشته اند که بسیار مورد استقبال داوران و اسپانسر ها قرار گرفت.
شایان ذکر است که این رویداد کارآفرینی با همکاری گروهی از متخصصان حوزه تکنولوژی، مد و لباس و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شد و طبق اعلام دست‌اندرکاران این رویداد به برگزیندگان کمک می‌شود تا بتوانند ایده خود را تجاری سازی کرده و وارد بازارکار شوند.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی