به چه میزان به طراحی داخلی فروشگاه خود فکر می کنید؟
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ --- کد خبر ۱۱۶۲

آرتیکو 
طراحی خلاقانه، فروشگاهی جذاب

در زندگی امروزه با وجود پیدایش تنوع و تعدد در اجناس و طرح‌ها، دیزاین یا دکوراسیون فروشگاه به نوعی معرف سطح سلیقه و اجناس داخل فروشگاه است، بنابراین طراحی و چیدمان یک فروشگاه نقشی تعیین‌کننده در جذب مشتری و معرفی محصولات قابل عرضه در آن فروشگاه دارد.
وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون و چیدمان داخلی یک فروشگاه به میان می‌آید، می‌توان ترفندهای متعددی را به کار گرفت. چند اصل مهم و رایج در طراحی داخلی وجود دارد که می‌توانید به وسیله آنها حجم فروش خود را افزایش داده و به کسب‌وکارتان رونق دهید. خلق یک فضای به یادماندنی، طراحی یک ویترین مجذوب‌کننده و توجه به رعایت علائم و نشانه‌های تجاری، از جمله مواردی هستند که از زمانی که فرد به درون فروشگاه شما قدم می‌گذارد تا لحظه ای که تصمیم  به خرید می‌گیرد، نقش مهمی را در ایفا می‌کنند.
امروزه در سراسر جهان از دکوراسیون فروشگاهی به عنوان یک علم، هنر و صنعت یاد می‌شود و در واقع یک طراح هم باید دارای علم مخصوص به این کار باشد و هم دارای زاویه دید هنری نسبت به کار، همچنین در کنار این 2 موضوع باید بتواند از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و مواد اولیه استفاده کند تا اهداف ایجاد یک فروشگاه که همان توسعه برند و افزایش فروش است را برآورده نموده و در ساخت طرح مورد نظر کارفرما نیز موفق باشد.

 

دکوراسیون فروشگاه رابطی بین فروشگاه و محیط بیرون بوده و هر چقدر این رابط ارتباطی قوی‌تر با مخاطبان بیرون برقرار کند، قطعا در میزان فروش نیز تاثیرگذارتر خواهد بود. این بسیار مهم است که افراد برای طراحی داخلی فروشگاه خود حتما از یک گروه متخصص در این زمینه استفاده کنند، چرا که یک طرح و دیزاین حرفه‌ای و حساب شده دقیقا می‌تواند تاثیر مستقیمی روی میزان فروش بگذارد و از همین رو شاید اولین قدم در جذب مشتری به سمت فروشگاه، داشتن یک طرح و دیزاین خاص است.
وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی فروشگاه‌ها به میان می‌آید آنچه در اذهان به صورت عمومی متبادر می‌شود، دکوراسیون داخلی فروشگاه‌های پوشاک است که دارای رگال‌های متعدد و پیشخوان‌ها مختلف هستند، چرا که احساس می‌کنیم این صنف نیاز بیشتری به جلب ‌نظر مشتری دارد و قطعا باید سلیقه بهتری در ارائه دکوراسیون داخلی فروشگاه داشته باشد، در صورتی‌که دکوراسیون داخلی جذاب فروشگاهی برای صنوف مختلف مانند موبایل، پارچه و پرده، سوپرمارکت و ... نیز مطرح می‌شود و دارا بودن سلیقه و ظرافت در طراحی داخلی فروشگاه‌های این صنوف نیز در جذب مشتری و بهتر دیده شدن کالاها نقش بسزایی ایفا می‌کند.
آرتیکو از جمله برندهای ایرانی است که در این زمینه بسیار حرفه‌ای و تخصصی وارد عمل شده و سعی دارد با نوآوری‌های خلاقانه‌ای که به این صنعت وارد خواهد کرد تحولی شگرف در حوزه دکوراسیون فروشگاهی ایجاد کند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی