گام بلند مگاپارس قبل از افتتاح فاز اول
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ --- کد خبر ۱۱۶۷

گام بلند مگاپارس قبل از افتتاح فاز اول
بزرگ‌ترین رویداد ورزشی کشور در شهریورماه در مگاپارس برگزار می‌گردد. این پروژه امسال میزبان مسابقات بین‌المللی سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در هر 3 رشته و در بخش زنان و مردان خواهد بود. 27 تا 30 شهریور 1396، ایران میزبان مسابقاتی است که برای اولین بار قرار است در المپیک 2020 توکیو وارد شود. میزبانی این ورزش هیجانی در سال 2017 بین ایران و ژاپن مورد اختلاف بود که دست آخر فدراسیون آسیا این میزبانی را به ایران داد و مجتمع مگاپارس توانست به عنوان محل برگزاری این مسابقات انتخاب شود. جدای از این‌که دیوار ساخته شده قرار است با یک تغییر در مکان در این پروژه به عنوان یک باشگاه بماند، این میزبانی و این مسابقات از زاویه برندسازی نیز مورد توجه است.

 آنچه در دنیا به عنوان رسالت اجتماعی شرکت‌های بزرگ یا برندها عنوان می‌شود، امروزه یکی از موثرترین روش‌های برندینگ عنوان شده است. CSR یا Corporate Social Responsibility در واقع یک سناریوی برد برد برای مشتریان، مردم و صاحبان برند تلقی می‌شود، به این ‌ترتیب که اقدامات عام‌المنفعه معمولا باعث ایجاد تصویری مثبت از برند در اذهان عموم خواهد شد. تجربه نشان داده است ذهن مردم برای دیدن تبلیغ معمولا یک گارد بسته دارد و در اکثر موارد از پذیرفتن پیام تبلیغاتی اجتناب می‌کند، لیکن اقداماتی که یک برند در راستای مسئولیت اجتماعی انجام می‌دهد، خودبه‌خود گارد ذهن مخاطب را برای ساخت یک تصویر مثبت از برند باز می‌کند و پیام‌ها آسان‌تر از قبل منتقل می‌شوند. در خصوص نوع اقداماتی از جنس CSR  آنچه بیش از پیش در دنیا مورد توجه بوده، اقدامات همسو با حفظ محیط ‌زیست مانند پیشگیری از گرمایش زمین یا کنترل مصرف انرژی و کاهش پسماندهای مضر است و در پله‌های بعدی اقداماتی در راستای سلامتی و کودکان بیشترین استقبال را داشته است.

مگاپارس با رویکردی هدفمند در برندینگ مجموعه، پیش از این در طراحی‌های خود حفظ محیط زیست را مدنظر قرار داده و با ابراز این ویژگی‌ها در مراکز آکادمیک مربوطه موفق به کسب جایزه ویژه بنیاد جهانی انرژی شده است. اکنون این پروژه در اقدامی دیگر در راستای اعتلای ورزش در ایران، شرایط میزبانی از مسابقات بین‌المللی سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا را فراهم کرده است. این میزبانی در راستای شخصیت برند مگاپارس که حامی محیط زیست و تندرستی است، صورت گرفت و با توجه به این‌که این ورزش به تازگی در زمره ورزش‌های المپیک قرار گرفته، می‌تواند توجه‌های زیادی را به خود جلب کند و در کنار این مسئولیت اجتماعی یک زمینه برندیگ و تبلیغات هدفمند برای مگاپارس فراهم آید، چنانچه در گام نخست و پس از آن‌که اردوی تیم ملی در مگاپارس برگزار شد 4 شبکه از رسانه ملی آن را پوشش دادند و امید می‌رود در تاریخ 27 تا 30 شهریورماه که این رقابت‌ها با حضور کشورهای قدرتمند آسیا در این رشته و در بخش زنان و مردان برگزار می¬گردد، 3 روز پوشش زنده تلویزیونی به همراه حضور بیش از 2 هزار نفر از مگاپارس فراهم آید.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی