شهرک سلامت افتتاح شد
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ --- کد خبر ۱۱۸۰

شهرک سلامت افتتاح شد
بیمارستان 1000 تختخوابی کلید خورد

فاز نخست شهرک سلامت با زیربنای  84000 مترمربع شامل کلینیک‌های تخصصی و با هزینه‌ای بالغ ‌بر 400 میلیارد تومان پس از سال‌ها انتظار، امروز به دست وزیر بهداشت مورد بهره‌برداری قرار گرفت‌. این پروژه که حاصل تجربه همکاری مشترک شرکت پرستیژلند ایران، مجری اصفهان سیتی‌سنتر با شهرداری اصفهان است در فاز دوم، مرکز جامع پرتونگاری با متراژ 34000 مترمربع با امکاناتی همچون پت‌اسکن، ام‌آر‌آی، سیتی‌اسکن، مرکز جامع آزمایشگاهی، سالن کنفرانس و کلوپ پزشکان را در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رساند.
اما در حاشیه افتتاحیه شهرک سلامت، تصاویر بیمارستان منحصربه‌فرد این مجموعه به امضای وزیر بهداشت مزین شد و شهریار صفاپور، مسئول سرمایه‌گذاری بیمارستان شهرک سلامت اصفهان در این‌باره، گفت: این بیمارستان اولین و تنها بیمارستان ١٠٠٠ تختخوابی اصفهان با سرمایه‌ای بالغ بر 1200 میلیارد تومان در شهرک سلامت اصفهان است که امروز با حضور وزیر محترم بهداشت کلید خورد.

وی تصریح کرد: حدود ٣ سال است که تیم بین‌الملل شهرک سلامت روی طرح‌ها و جزییات اجرایی بیمارستان شهرک سلامت در حال کار هستند و این بیمارستان شامل بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی از جمله کودکان، زنان و مامایی‌، داخلی و اتاق‌های عمل مرتبط با جراحی‌های مختلف است که هر کدام مستقل از یکدیگر هستند و برای اولین بار در ایران اجرایی می‌شوند.
صفاپور افزود: این بیمارستان با مشارکت شریک آلمانی طراحی و ساخته می‌شود که طراحی آن به اتمام رسیده و مجوزهای لازم اخذ شده و ان‌شاالله مراحل احداث آن به زودی آغاز خواهد شد.
وی در رابطه با سرمایه‌گذاران این بیمارستان اظهار کرد: سرمایه‌گذار این بیمارستان شرکت پرستیژلند ایران است که با مشارکت شرکت سازنده بیمارستان آلمانی پیاده‌سازی می‌شود.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی