درخشش کریستال‌های افسانه‌ای سواروسکی بر محصولات درسا
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ --- کد خبر ۱۱۹۹

درخشش کریستال‌های افسانه‌ای سواروسکی بر محصولات درسا
 
برندهای ایرانی انگشت‌شماری را می‌شناسیم که در فرآیند برندسازی به صورت اصولی گام برداشته‌اند و همواره نه تنها مطابق، بلکه فراتر از استانداردهای جهانی رفتار کرده‌اند؛ برندهایی که رفتار مدیران و پرسنل آنها نیز آیینه تمام‌نمای روح آن برند است. درسا از آن دست برندهایی است که در بالا توصیف شد. فعالیت‌های این برند همواره بیانگر نگاه بدیع مدیرانش به مقوله برند است. تاسیس خانه درسا، کافه‌درسا و تاج درسا، ایجاد کمپین سرزمین سپید که دعوت‌کننده رفتار از روی صداقت و پاکی و آرامش است و ده‌ها فعالیت این‌چنینی حاکی از آن است که در آینده می‌توان به وجود چنین برندی در عرصه‌های بین‌المللی امیدوار بود. پیوندی که اخیرا میان برند چرم درسا و برند پرآوازه و بین‌المللی سواروسکی ایجاد شده ما را بر آن داشت که با مهندس امیر کاظم نورمحمدی یکی از مدیران این برند موفق به گفت‌وگو نشستیم که مشروح آن در ادامه آمده است.
 
1- مهم‌ترین علت مصاحبه ما، اتفاق مبارکی است که بین برند درسا و برند سواروسکی افتاده است. لطفا بفرمایید برای همکاری با این برند چه مسیری طی شد و درسا دارای چه استانداردهایی بود که مورد توجه برند سواروسکی قرار گرفت؟
تقریبا 2 سالی است که درسا و سواروسکی در حال مذاکره برای ورود به دنیای جدیدی هستند و از آنجایی که سواروسکی جزو مطرح‌ترین برندهای دنیاست لازم است در تمامی موارد بسیار محتاط عمل کند تا نام نیک خود را که با اهتمامی به قدمت بیش از یک قرن به دست آمده، به خطر نیندازد. از این روی پس از ممیزی‌های فراوان که از سوی برند سواروسکی بر برند درسا اعمال گردید، از نگاه مدیران سواروسکی، درسا به عنوان برند فاخر خاورمیانه در حوزه چرم شناخته شد و گواهینامه سواروسکی تحت عنوان (INGRIDIENT BRAND LOGO LICENSE  ) را دریافت نمود. از این رو معتقدیم که می‌توان از سدها عبور کرد و پیشرفت نمود، اما درصورتی که بخواهیم و باور داشته باشیم، چرا که عقد قرارداد با برند بین‌المللی باعث افتخار و گامی بسیار بلند بود که به واسطه سال‌ها تلاش در راستای حفظ استانداردهای روز دنیا در محصولات، خلاقیت و ارائه خدمات به مخاطب خود و سایر جنبه‌های درسا به دست آمده است.
 
2- میزان همکاری با این برند چقدر است؟ درسا چه محصولاتی را با همکاری این برند تولید می‌کند؟ آیا فقط در حوزه جواهرات است یا برای بقیه محصولات نیز قرار است این اتفاق بیفتد؟ 
همکاری با سواروسکی رویدادی منحصر‌به‌فرد است. به سبب فعالیت درسا در زمینه سبک زندگی، درخشش کریستال‌های افسانه‌ای و حیرت‌انگیز سواروسکی روی محصولات خانه درسا، چرم درسا و تاج‌درسا تلفیقی تماشایی از درسا و سواروسکی رقم خواهد زد. بنابراین در صدد هستیم رقص نور حاصل از کریستال‌های درخشان سواروسکی را در اکثر کالاهای درسا  خلق کنیم و آثاری فاخر حاصل از همکاری این 2 برند بر جای بگذاریم.
 
3- آیا محصولات درسا با کریستال‌های سواروسکی در فروشگاه‌های سواروسکی نیز به فروش می‌رسد؟
محصولات درسا با کریستال‌های سواروسکی در فروشگاه‌های درسا قابل عرضه خواهد بود و در دسترس مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت تا از این پس شاهد نوازش کریستال‌های سواروسکی در محصولات درسا باشند.
 
 
4- لطفا در خصوص عملکرد سال گذشته این برند نیز توضیح دهید.
طرح توسعه درسا از 2 سال پیش تاکنون به پیشرفت‌های بسیاری دست یافته است، به طوری که با احتساب فروشگاه‌های خانه درسا که هر یک شهری از مبلمان و لوازم منزل دکوراتیو را در خود جای داده‌اند متراژ فروشگاهی از 2000 به بیش از 9000 مترمربع رسیده است، البته این توسعه در فضای فروشگاهی و در تمامی حوزه‌ها ادامه دارد.
 
5- سرنوشت مفهوم سرزمین سپید چه شد؟ الان دیگر خبری از آن نیست؟
مهربانی، صداقت و یکرنگی، یک الزام برای دست یافتن به دنیایی پاک و زیبا است. این مفهوم در قالب کمپین سرزمین سپید (سرزمینی سرشار از نیکی) توسط درسا مطرح شد. در واقع این قسمتی از ارزش‌هایی است که درسا  نه تنها برای سرزمین خود، بلکه برای دنیا قائل می‌باشد. سرزمین سپید فراتر از یک کمپین یا یک فراخوان، مفهومی سرشار از عشق به هم نوع می‌باشد، بنابراین یکی از مسئولیت‌های مهم درسا محسوب می‌شود و هم اکنون در زنجیره ارتباطی درون و برون‌سازمانی در حال اجرا است. سرزمین سپید یک روند ادامه‌دار است و همچنان درسا مشتریان خود را به این سرزمین دعوت می‌نماید. این سپیدی در درسا هیچ زمانی از حرکت نمی‌ایستد و ادامه دارد.
 
6- برای آینده چه برنامه‌هایی دارید؟ آیا برندهای دیگری در صنایع دیگر مانند لوستر، مبل و ... وجود دارند که با چرم تلفیق شوند و شما به فکر همکاری مشترک با آنها باشید؟
   بر آنیم تا اولویت‌های خود را پیشرفت در مسیری بدانیم که در آن قدم گذاشته‌ایم، البته هر گونه پیشنهادی مبنی بر ورود به عرصه‌های دیگر نیز قابل بررسی خواهد بود، اما اولویت درسا پیشرفت در مسیر فعلی می‌باشد. از طرفی دیگر درسا بر آن است تا در آینده‌ای نزدیک در تمامی زمینه‌ها از جمله مبلمان، لوستر و ... محصولات خود را به همراه برند سواروسکی طراحی، تولید و عرضه نماید.
 
7- سخن پایانی 
به عقیده بنده اکنون زمان تغییر و تحول و یافتن راهکار‌هایی در جهت پیشرفت می‌باشد. امیدواریم با کمک ارگان‌های دولتی، تلاش و نوآوری، شاهد ارتقای کشور عزیزمان در تمامی جنبه‌ها باشیم.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی