ایپک‌پالاس یک عنصر موفق شهری است
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ --- کد خبر ۱۲۳۱

عضو هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز:

طراحی سیستماتیک از ایپک‌پالاس یک پروژه موفق تجاری ساخته است

دکتر مازیار آصفی‌، عضو هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز با تاکید بر این‌که طراحی پروژه و فعالیت‌های انجام گرفته در مجموعه تجاری ایپک‌پالاس به صورت سیستماتیک انجام گرفته است، پیش‌بینی کرد  ایپک‌پالاس تبدیل به یکی از موفق‌ترین پروژه‌های تجاری شهر تبریز شود.

به گزارش روابط عمومی مرکزتجاری و تفریحی ایپک‌پالاس تبریز‌، مازیار آصفی در حاشیه بازدید دانشجویان دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز از روند ساخت مجموعه تجاری ایپک‌پالاس، خاطرنشان کرد: در این مجموعه فرایند مهندسی و تمامی فعالیت‌ها از زیرساخت تا بهره‌برداری به صورت سیستماتیک پیش‌بینی و انجام شده بود و این نشان‌دهنده توجه سرمایه‌گذاران و مهندسان این مجموعه به ساختارسازی صحیح است.

عضو هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز تاکید کرد: ایپک‌پالاس از نظر استراکچر سازه مناسبی دارد، همچنین نمایی که در طرح اصلی پروژه پیش‌بینی شده بسیار قابل توجه است‌.

آصفی‌، استاد دانشگاه هنر اسلامی تبریز‌ با اشاره به این‌که مشکل اغلب ساختمان‌های تجاری در شهر تبریز ضعف پارکینگ است، گفت: با بازدید اولیه‌ای که از مجموعه ایپک‌پالاس و طراحی‌های انجام گرفته برای قسمت‌های مختلف آن داشتم‌، این موضوع مهم در این پروژه مورد توجه بوده است.

عضو هیات علمی دانشگاه هنر تبریز با تاکید بر این‌که فضاهایی که مشتری در ابتدای ورود به مجموعه در آنها قرار می‌گیرد باید جذاب باشد، گفت: من فکر می‌کنم با طرح‌هایی که در ایپک‌پالاس پیش‌بینی شده عملا این کار در این مجموعه تجاری صورت خواهد گرفت.

آصفی با اشاره به دیگر جزییات قابل توجه ایپک‌پالاس که از آن یک مجموعه تجاری مشتری‌مدار می‌سازد به عرض مناسبی که برای راهروها و طبقات پیش‌بینی شده است، اشاره کرد.

وی یادآور شد: معتقدم فرایند ساخت و طراحی ایپک‌پالاس باعث می‌شود مشتری با این پروژه ارتباط بیشتری برقرار کند و از سوی دیگر، طراحی سیستماتیک، فرایند مهندسی پروژه و نوع اجرا نشان می‌دهد ایپک‌پالاس در آینده جزو موفق‌ترین پروژه‌های تجاری تبریز خواهد بود.

رییس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر:

ایپک‌پالاس یک عنصر موفق شهری است

با توجه به تدابیر و برنامه‌ریزی عالی سرمایه‌گذاران  و ساختار هوشمندانه پروژه‌، «ایپک‌پالاس» یک عنصر موفق و شاخص شهری به شمار می‌آید که یک منطقه از شهر را تحت تاثیر تحولات خود قرار داده است‌.

به گزارش روابط عمومی مجتمع تجاری و تفریحی ایپک‌پالاس‌، مهندس صفر صلاحلو، رییس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر در بازدید از پروژه ایپک‌پالاس تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اعلام مطلب فوق، گفت: پروژه با تمام ویژگی‌های پیش‌بینی شده سازندگان و سرمایه‌گذاران‌، از پیشرفت خوبی برخوردار است و ما با اتمام و بهره‌برداری این پروژه شاهد تحول و نگاهی نو  به مراکزخرید و همچنین این منطقه خواهیم بود.

وی تصریح کرد‌: یکی از نقاط قابل توجه آن است که منطقه سرمایه‌گذاری به خوبی و با دقت انتخاب شده است، زیرا در حالی که بسیاری از سرمایه‌گذاران فقط مناطق برخوردار اقتصادی و بالای شهر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند‌، این مجموعه‌ها مناطق  کم‌برخوردار را که فرصت بسیار مغتنمی برای توسعه شهر به شمار می‌رود، در دستور کار خود قرار می‌دهند‌.

صلاحلو به ظرفیت‌های بالای سرمایه‌گذاری در شهرک اندیشه اشاره کرد و گفت: موقعیت جغرافیایی این منطقه‌، جمعیت ساکن و عبوری به مقصد تبریز از شهرهایی همچون اسکو‌، سردرود‌، آذرشهر‌، مراغه و ملکان در کنار نقاط قوت و جذابیت خود  پروژه‌، هم‌افزایی خوبی را برای این منطقه فراهم کرده است‌.

وی افزود‌: بانک شهر حامی جدی تمام پروژه‌های موفق شهری اعم از دولتی و بخش خصوصی است و البته سرمایه‌گذاران موفقی که نگاهشان فقط معطوف به صرفه اقتصادی نیست و فعالیت‌های اجتماعی و ارتقای سطح فرهنگ عمومی شهرشان  جزو اهداف آنها است در اولویت حمایت‌های مادی و معنوی بانک شهر بوده‌اند.

صلاحلو تاکید کرد‌: ایپک‌پالاس یک پروژه فعال در عرصه اقتصاد شهری به شمار می‌رود و مسیر خوب و رو به رشدی را طی کرده و اینک که در آستانه بهره‌برداری قرار دارد می‌تواند به عنوان یک پروژه قابل توجه‌ و در زمره جاذبه‌های گردشگری مدرن تبریز در سال 2018 باشد و حمایت از تلاشگران اقتصادی چشم‌انداز بانک شهر است‌.

همچنین در این بازدید مهندس احمد احمدپور، نماینده سرمایه‌‌گذاران پروژه ایپک‌پالاس تبریز ضمن قدردانی از حمایت‌های این نهاد اقتصادی و بازدید صورت گرفته از سوی مدیران این بانک‌، اعلام کرد‌: سرمایه‌گذاران با جدیت در مسیر اتمام مراحل ساخت پروژه پیش رفته و اقدامات جدی برای آغاز بهره‌برداری از این مرکز را آغاز کرده‌اند‌.

احمدپور افزود‌‌: با توجه به پیشرفت همزمان پروژه پارک ماجراجویی ایپک‌پالاس در ضلع مقابل مرکزخرید، شاهد وقوع رویداد باشکوهی در شهرک اندیشه و غرب تبریز خواهیم بود‌.

احمدپور در پایان ضمن قدردانی از شهرداری کلانشهر تبریز در حمایت از پروژه‌های شاخص شهری و بانک شهر منطقه آذربایجان و تبریز، اظهار کرد‌: تمام سرمایه‌گذاران‌، مدیران و همکاران مجموعه ایپک‌پالاس در تلاش هستند سرزمینی به وسعت آرزوها و اندیشه مردم کشورمان ایران و شهر زیبایمان تبریز بسازند و با این کار سطح کیفی و کمی زندگی مردم را بالا ببرند‌.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی