تجربه طعم غذاهای ژاپنی در رستوران ماساکی
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ --- کد خبر ۱۲۸۳

تجربه طعم غذاهای ژاپنی در رستوران ماساکی

بوتیک‌مال ملل از جمله مجتمع‌های تجاری مجلل درپایتخت به شمار ‌می‌رود که فضای مناسبی را برای ارائه کالاهای لوکس در اختیار برندهای مختلفی قرار داده است. این مجتمع که در خیابان فرشته تهران واقع شده، محیطی مناسبی را برای افراد و خانواده‌ها فراهم کرده تا اوقات خوشی را در آن سپری کنند. روز چهارشنبه 29 آذرماه سال جاری رستوران ژاپنی ماساکی چهارمین عضو از مجموعه رستوران‌های جاده ابریشم به صورت رسمی  فعالیت خود را آغاز کرد. این مراسم که از ساعت 19 تا 10:30 شب برگزار شد با استقبال بسیار خوبی از طرف مردم و مهمانان رو به رو شد. 

این رستوران از دیزاین فوق العاده زیبا برخوردار بوده و نورپردازی آن تخصصی و زیبا به مرحله اجرا درآمده است. که باعث می‌شود مراجعه کنندگان حس خوبی را  در این فضا تجربه کنند.  
بخش وی آی پی  رستوران ماساکی به صورتی طراحی شده است که طبخ غذا توسط آشپز از سوی مشتری قابل مشاهده است. و در کنار این ویژگی منحصربه فرد میز نوشیدنی‌های مجاز هم برای سرو مشتریان  در نظر گرفته شده است.
فضاسازی خاص، طراحی ژاپنی و خصوصا استفاده از موسیقی‌های شرق آسیایی، لذت بردن از کیفیت بی‌نظیر غذای این رستوران یا به تعبیری دیگر"ژاپن کوچک" را برای مشتریان دوچندان می‌کند. 

                    

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی