"خانه مد راد" در میان به‌یادماندنی‌ترین لباس‌های المپیک زمستانی 2018 قرار گرفت
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ --- کد خبر ۱۳۰۳

"خانه مد راد" در میان به‌یادماندنی‌ترین لباس‌های المپیک زمستانی 2018 قرار گرفت


خانه مد راد که به عنوان حامی رسمی تیم ملی ایران در المپیک زمستانی 2018 کره‌جنوبی انتخاب شده بود، در میان 14 لباس به یادماندنی این رقابت‌ها بالاتر از آمریکا، در رده چهارم قرار گرفت و باعث رقم خوردن یک اتفاق خوب برای کشور ایران شد. در وب‌سایت‌های معتبر جهانی و در سایت اینسایدر از ورزشکاران ایرانی با عنوان "‌ورزشکارانی با ظاهر ‌درخشان" نام برده شده است. 
این لباس از جنس کشمیر بوده و رنگ اصلی آن سفید است که علاوه بر تاکید بر رنگ سفید پرچم ایران و فصل زمستان، پیام‌آور صلح است و با توجه به شرایط سیاسی روز (‌آشتی کره‌جنوبی و کره‌شمالی که در لباس تیم ملی کره نیز دیده شد) انتخاب شده است.
فرم این لباس ترکیبی از کت (jacket) و ردا (mandarin) است که پوشش باستانی ایران در طول تاریخ بوده و در طول تاریخ ایران نشان از آماده شدن برای اتفاقات مهم داشته است.

دکتر امیر راد لباس واحدی را برای زنان و مردان انتخاب کرده که نشان از برابری و اتحاد جنسیتی دارد و این برای اولین بار اتفاق افتاده است‌.
تمامی قسمت‌های لباس از طریق حلقه‌های المپیک به هم متصل می‌شوند که حلقه‌هایی فلزی هستند. 
این طراحی در سبک مینیمال انجام شده و به همین علت تمام جزییات غیرضروری از لباس حذف شده و نقطه تمرکز لباس بر چهره ورزشکار است  و همانطور که در تحلیل وب‌سایت‌های “insider وusa today” به درستی اشاره شده تمرکز لباس روی خوش‌استایلی ورزشکار است و این‌که چهره‌ای متفاوت را از او نشان ‌دهد.
استفاده از همین پوشش توسط ریاست فدراسیون در رژه، مهر تاییدی بر مفهوم ارائه شده توسط طراح است.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی