پیام نوروزی مهندس شاهرخ کشاورز صاحب امتیاز و موسس ماهنامه تجارت طلایی
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ --- کد خبر ۱۳۲۶

خدای مهربان را شکرگزاریم که توانستیم با اتکا به تلاشهای صمیمانه و تخصص کارکنان متعهد، خرد جمعی و تفکر استراتژیک ، سال اقتصادی پر فراز و نشیب  ١٣٩٦ را با سربلندی و موفقیت پشت سربگذاریم و دوراندیشانه‌تر و استوارتر در مسیر تحقق اهدافمان قدم برداریم.

خرسندیم که در سال ١٣٩٦ در موسسه تجارت طلايي علی رغم تمام مشکلات و تنگناهای کاری در سطوح خرد و کلان، همواره تلاشمان بر این بود که با سرلوحه قرار دادن ارزش‌های اخلاقی و انسانی و در نظر گرفتن منافع ملی و جهانی فعالیت کنیم، مسئولیت‌های اجتماعیمان در قبال فعالان اقتصادي، توليدكنندگان، واردكنندگان برندها و تجار، مشتريان، مديران و كارفرمايان مراكز خريد کشورمان را همگام با فعالیت‌های اقتصادی همواره در نظر داشته و در راستای انجام آن از هیچ تلاشی فرو گذار نکنیم.

هر سال با فرا رسیدن بهار و نو شدن طبیعت، امید روزهای نوید بخش در دل همگان جوانه می‌زند و هر کس برنامه داشتن آینده‌ای بهتر را در سر دارد. ما نیز امیدواریم بتوانیم در سالی که پیش رویمان است، با تمرکز، تعهد و تخصص به اهداف مدون خود دست یافته، استاندارهای انتظارات مشتریان را ارتقاء داده و با شرکای تجاری خود هماوازتر شویم تا با هم افزایی به شکوفایی اقتصاد کشور کمک کنیم

این بهار و این آغاز خوش مبارك باد.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی