ایمنی و امنیت لازمه هر مرکز خرید و مجتمع تجاری
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ --- کد خبر ۱۴۷۰

ایمنی و امنیت لازمه هر مرکز خرید و فروشگاه خرده فروشی

بزرگترین رویداد بین المللی تخصصی لوازم و تجهیزات امنیتی و ایمنی تجربه هفدهم خود را از نهم مهر ماه در محل شبستان مصلی امام خمینی تهران و تا تاریخ 12 مهر ماه میزبان فعالان حوزه‌های مختلف مرتبط با صنعت امنیتی و ایمنی خواهد بود.

این رویداد در راستای معرفی توانمندی‌های امنیتی و ایمنی شرکت‌های داخلی و توسعه روابط و انتقال تکنولوژی بیبن شرکت‌های فعال خارجی حاضر در این رویداد بین المللی برگزارشده است. در این رویداد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات امنیتی و ایمنی درقالب شرکت‌های تولید کننده،دانش بنیان و نمایندگی‌های شرکت‌های بین المللی حضور دارند.

بخش اعظمی از فعالیت‌های شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه چهار روزه در راستای افزایش ایمنی و امنیت مراکز خرید ، مجتمع‌های تجاری، کارخانجات و خطوط انتقال نیرو می باشد.ارائه خدمات متنوعی در حوزه پارکینگ‌ها و ساختمان‌های هوشمند درکنار ارائه آخرین دستاوردهای الکترونیکی در زمینه ارائه خدمات متنوع به مشتریان مراکز خرید و مجتمع های تجاری از دیگر بخش‌های این نمایشگاه تخصصی را به خود اختصاص داده است.

در کنار این خدمات ارائه آخرین تولیدات فنی متخصصان داخلی در زمینه ارائه خدمات الکترونیک به صنایع مختلف می تواند برای کارشناسان و فعالان صنایع دیگر نیز مفید فایده بوده و بازدید از این رویداد را جذاب‌تر می کند.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی