دومین جشنواره نقاشی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ هایپرمی
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ --- کد خبر ۶۲۶

دومین جشنواره نقاشی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ هایپرمی
    ‌"هایپرمی"‌ توجه و احترام به نیازهای مشتریان را جزو اصلی‌ترین استراتژی‌های خود می‌داند، از همین رو برای دومین بار جشنواره نقاشی کودکان را در تمامی فروشگاه‌های خود برگزار کرد؛ جشنواره‌ای متفاوت با تمام جشنواره‌هایی که تا به حال برگزار شده است.‌


در این جشنواره که با استقبال چشمگیر مشتریان (کودکان) انجام شد نه تنها مشتریان‌، بلکه برخی از تامین‌کنندگان ‌هایپرمی و حتی یکی از شرکت‌های برتر هواپیمایی کشور مشارکت داشتند‌. متفاوت بودن جشنواره بدین‌گونه بود که کودکان به محض ورود، درون فروشگاه‌ها با علائم بصری جشنواره همچون استند‌های تبلیغاتی‌، پوستر و بروشور"‌نقاش کوچولو 2‌ هایپرمی‌" مواجه می‌شدند و دائما پیج فروشگاه‌ها کودکان را در مشارکت در این جشنواره فرا می‌خواند‌. 


مشتری‌ها با مراجعه به کانتر خدمات مشتریان یک پک نقاشی حاوی یک کتابچه نقاشی 20 برگی‌، یک وایت‌برد مگنتی به همراه ماژیک (‌‌هدیه مکمل‌)، یک برگه شرکت در مسابقه و یک کارت قرعه‌کشی دریافت می‌کردند‌.
کودکان با این کتاب، دنیایی تازه با‌ هایپرمی‌، رنگ‌آمیزی‌، قصه و بازی را در خانه تجربه کردند. در این کتابچه علایق کودکان و موارد فرهنگی و آموزشی آنها کاملا مد نظر قرار گرفته شده بود‌. کودکان نقاشی‌ها را کشیده و با مراجعه مجدد به ‌هایپرمی آنها را تحویل کانتر خدمات مشتریان ‌دادند و با یک جشن کودک بسیار شاد و مفرح با گروه‌های نامی هنری در اختتامیه جشنواره‌، ضمن مشارکت در جشن  و لذت از آن به قید قرعه جوایزی را دریافت کردند.


در این مسیر‌ هایپرمی با مشارکت 10.000 مشتری در 7 فروشگاه‌، خاطری آرام و خاطره‌ای زیبا برای مشتریان آینده خود ساخت و اصل تصویرسازی ذهنی را از پایه در اذهان مشتریان به خوبی برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی