جذاب ترین مراکز خرید
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ --- کد خبر ۶۴۶

جذاب‌ترین مراکزخرید دنیا 
عجایب هزارگانه
همیشه در اشاره به مزیت‌های مراکزخرید و مال‌ها به مسائلی مانند تعداد برندهای حاضر در آن مرکز، مساحت یا میزان سوددهی اشاره می‌شود، اما بحثی عمومی به نام «جذابیت» معمولا از چشم افراد دور می‌ماند. جذابیت، نتیجه به هم پیوستن و انجام صحیح چند اقدام مناسب در رابطه با مراکزخرید است. از آنجایی که این 10 مرکزخرید زنجیره‌ها را به درستی کنار هم قرار داده‌اند، حالا لقب 10 مرکزخرید جذاب دنیا را در اختیار دارند.
وست ادمونتون 
این مرکزخرید جذاب دارای 800 فروشگاه، تعداد زیادی رستوران و مکان‌های خاص صرف غذا دارد. بزرگ‌ترین ترن هوایی دنیا، مرکزی ویژه‌ نمایشگر 3D، پارک تفریحی، زمین مینیاتوری گلف، بزرگ‌ترین پارک آبی دنیا، دریاچه داخلی دارای شیرهای دریایی، باغ‌وحش، منطقه جلوه‌های ویژه مخصوص عکسبرداری، هتل، سینما، ایستگاه‌های رادیویی و ... از جاذبه‌های بی‌بدیل جالب‌ترین مرکزخرید دنیا محسوب می‌شوند.
مرکزخرید مینه‌سوتا 
 پربازدیدکننده‌ترین مرکزخرید دنیا با  4 میلیون مترمکعب فضای تجاری، بیش از 400 فروشگاه، پارک، سالن عروسی، باشگاه خنده، آکواریوم، زمین گلف و فضایی برای تمرین پرواز با وسایل مختلف را در خود جای داده است.
 دوبی‌مال 
این مرکزخرید غول‌آسا بیش از هزار و 200 فروشگاه دارد و علاوه بر امکانات تفریحی فراوان، پذیرای بیش از یک‌هزار رستوران است. یک پارک، مرکز تفریحی کودکان، سینما، تئاتر و آکواریوم از دوبی‌مال یک مرکزخرید خاص ساخته است.
 اس‌ام‌مال
این مال 4.2 میلیون مترمربعی واقع در فیلیپین، رستوران، فروشگاه و مراکزتفریحی بسیار جالب و فراوانی دارد. صفحه نمایش ویژه با فرم پخشIMAX از جمله امکانات خاص این مال محسوب می‌شود. سالن مخصوص اسکی این مجموعه حسابی حال شما را جا می‌آورد.
 امارات‌مال 
در نگاه اول به نظر می‌رسد شما با یک مرکز تفریحی مواجه هستید، نه یک مرکزخرید! 2.4 میلیون مترمکعب از مجموع 6.5 میلیون مترمکعب فضای امارات‌مال تجاری است و بیش از 450 فروشگاه در خود دارد. سالن‌های اسکی، رانندگی، سینما، بازی، تئائر و گالری، وقتی برای سر خاراندن در این مال باشکوه برایتان باقی نمی‌گذارد!
گالریا 
یکی از بزرگ‌ترین مراکز توریستی هیوستون امریکا سالانه بیش از 24 میلیون نفر را به سمت خود می‌کشاند. ترکیب سنت و مدرنیته درآمیخته با قیمت مناسب، گالریا را به مرکزخریدی محبوب در امریکا تبدیل کرده است. 2 هتل بزرگ، پیست یخ، کلی رستوران و البته منطقه مخصوص پرش و پرواز از گالریا یک نمونه خاص می‌سازد.
 وافی‌مال 
این مرکزخرید طراحی شده به شکل اهرام ثلاثه در مصر به خاطر معماری خاص مورد توجه قرار دارد و مجسمه فراعنه مصر در ورودی مرکزخرید، نظر هر بازدیدکننده‌ای را جلب می‌کند. فروشگاه‌های مجلل، هتل لوکس، فضای سبز، رستوران، باغ‌وحش و چندین مکان دیدنی، تناسب جالبی بین معماری داخلی و امکانات درونی وافی‌مال به وجود می‌آورد.
 سیام پاراگون 
یکی از بزرگ‌ترین مراکزخرید آسیا از زمان تاسیس در سال 2005، توریست‌های فراوانی را به سمت سالن اوپرا، تئاتر، هتل، سالن بولینگ، گالری هنر، آکواریوم اقیانوسی، هتل‌ها و رستوران‌های خود کشانده است.
 آلاموئنا 
شاهکار معماری واقع در «هانالولو»، بزرگ‌ترین مرکزخرید روباز دنیا است که بیش از 290 فروشگاه با برندهای برتر را در خود جای داده و یکی از بزرگ‌ترین فودکورت‌های دنیا را به روی علاقه‌مندان می‌گشاید. از زمان تاسیس یکی از برترین آمفی‌تئاترهای جهان، تعداد بازدیدکننده‌های آلاموئنا افزایش یافته است.
جواهر استانبول 
سقف زیبا بیش از هر نشانه‌ دیگری معرف شکوه مرکزخرید غول‌آسا و جذاب استانبول است. یکی از بزرگ‌ترین ساعت‌های دنیا در این مرکزخرید وجود دارد و در کنار فروشگاه‌ها و رستوران‌های بی‌نهایت جذاب، 12 سالن سینما و ترن هوایی باعث می‌شود هرگاه از خرید خسته شدید به اماکن تفریحی جواهر سر بزنید و خستگی از تن خارج کنید.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی