رویایی بزرگ
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ --- کد خبر ۶۴۸

مجموعه تجاری – اداری رویا‌مال، از رویا تا واقعیت
یکی از شاخص‌های عمده اقتصادی و تجاری هر منطقه‌ای بازارها و مراکزتجاری سنتی و مدرن آن منطقه هستند. کثرت بازدیدکنندگان از بازارها و مراکزتجاری موجود حاکی از ثبات اقتصادی، اطمینان و امنیت سرمایه‌گذاری در منطقه بوده و رضایتمندی سرمایه‌گذاران و مشتریان را  فراهم می‌آورد.
این بازارها و مراکزتجاری بی‌شک یکی از جاذبه‌های اصلی کیش هستند که با معماری مدرن و زیبا در منطقه خلیج‌فارس و خاورمیانه منحصربه‌فرد بوده و با انوع کالاها و شعب نمایندگی‌های شرکت‌های بزرگ دنیا فعالیت کرده و سالانه تعداد قابل‌توجهی از مسافران و گردشگران را به جزیره کیش جذب می‌کنند.گردشگران و مسافران با هر قصد و نیتی که به کیش سفر کنند به طور حتم از بازارها دیدن کرده و دست خالی باز نخواهند گشت.
مجتمع تجاری- اداری رویامال نیز آخرین و مدرن‌ترین مرکزخریدی است که در اسفندماه سال گذشته در جزیره کیش افتتاح شده و در همین مدت کوتاه نیز جاذبه‌های بسیار زیادی را برای مسافران و بازدیدکنندگان این جزیره مرجانی زیبا ایجاد کرده است.
این پروژه در زمینی به مساحت 6495 مترمربع و زیربنای کل 24200 مترمربع در قالب 2 طبقه تجاری با 76 واحد به زیربنای مفید 8420 مترمربع و 2 طبقه اداری با 54 واحد به زیربنای مفید 6280 مترمربع و یک رستوران در پشت‌بام این مرکزخرید طراحی و اجرا شده است.
طراحی و معماری زیبا و کیفیت بالای اجرا از مشخصه‌های اصلی این مجتمع است. اجرای سقف‌هایی با ارتفاع مناسب 6 متری در بخش لابی و واحدهای تجاری و پیش‌بینی 2 در اصلی شمالی و جنوبی و 2 در فرعی شرقی و غربی از ویژگی‌های قابل توجه این مجموعه است.
موقعیت پروژه
با توجه به تمرکز مراکزتجاری و اقامتی در شرق جزیره زیبای کیش و دسترسی مناسب در این محدوده برای مسافران و گردشگران جزیره، موقعیت پروژه در مجاورت میدان پردیس به عنوان قلب تجاری اقامتی جزیره، به عنوان یکی دیگر از مزیت‌های قابل‌توجه پروژه است.
در اطراف این مجموعه بازار پردیس 1 و 2، مرکزتجاری کیش، بازار پانیذ، بازار سارینا 1 و ‌هایپرمارکت کیش قرار دارد، ضمن این‌که در اطراف این مجموعه بیش از  7 هتل برای اقامت گردشگران وجود دارد.
شایان ذکر است، در این مجموعه برندهای معتبر بسیاری چون ماوی، عطر سفیر، بوسینی، لورئال، ماسیمودوتی، کوتون، تامی، ریبوک، اسپریت، دلسی، مک و ... فعالیت می‌کنند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی