مراسم قرعه کشی بازارهای مبل برگزار شد
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ --- کد خبر ۶۵۴

مراسم اختتامیه جشنواره فروش بازارهای مبل کاسپین، خلیج‌فارس و پاسارگاد


دومین مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی بازارهای مبل (کاسپین، خلیج‌فارس و پاسارگاد) در تاریخ 21 اردیبهشت‌‌ماه در سالن پژوهشکده صنعت نفت برگزار شد و یک دستگاه خودرو bmw 320 به نورمحمد پناهی، برنده خوش‌شانس این جشنواره تعلق گرفت.
این مراسم آخرین مرحله قرعه‌کشی جشنواره بازارهای مبل بود و به دلیل جایزه ارزنده آن حساسیت بالایی داشت، زیرا از میان تعداد زیادی خانواده تنها 50 خانواده به مرحله پایانی راه یافته بودند و شانس برنده شدن یک دستگاه خودرو bmw320 را داشتند. این مراسم با سخنرانی رضا قاسمی، مدیر مجموعه کاسپین آغاز شد. قاسمی ضمن خیرمقدم به میهمانان به توضیح در مورد نحوه انتخاب 50 خانواده پایانی و تلاش‌های هر 3 مجموعه برای هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره فروش بازارهای مبل و ارائه آماری از میزان تبلیغات محیطی در سطح شهر پرداخت.
در ادامه مراسم از مدیران، پرسنل و نیروهای اجرایی 3 مجموعه‌، برترین‌های دکوراسیون فروشگاهی و بهترین ارائه‌کنندگان محصولات خارجی و محصولات برتر داخلی قدردانی شد و در پایان مراسم که جذاب‌ترین بخش برنامه نیز بود، قرعه‌کشی میان 50 خانواده پایانی انجام شد.
البته به کلیه 50 خانواده حاضر در مراسم جوایزی ارزنده اهدا شد، اما بخش پایانی به قرعه‌کشی خودرو  bmw320 اختصاص داشت که در این مرحله آقای نورمحمد پناهی، برنده خوش‌شانس جشنواره "مبل بخر، اخمو ببر" موفق به کسب این جایزه شد و جایزه به نماینده ایشان در سالن تعلق گرفت.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 3
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی