ماداگاسکار مکانی رویایی
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶ --- کد خبر ۶۵۷

5 مرکزخرید برتر ماداگاسکار 
 

تلفیق خرید و هنر
اگر قصد سفر به شاخ آفریقا و ماداگاسکار را دارید، ماندن صرف در هتل‌های افسانه‌ای این کشور نه‌چندان غنی، کفایت نمی‌کند، زیرا شما برای اثبات میزان بالای تنوع‌طلبی‌تان و سفر به ماداگاسکار نیاز به بردن حداقل یک یادگاری از این سفر دارید و قطعا جایی بهتر از مراکز عجیب این کشور برای برآورده ساختن نیازهایتان نمی‌یابید. پس این شما و این 5 مرکزخرید برتر ماداگاسکار.
آندرا اووآهانگی
 بازار خیابانی «اووآهانگی» یکی از جاذبه‌های شهری ماداگاسکار محسوب می‌شود. شما در این منطقه از شیر مرغ تا جان آدمیزاد، اجناس مختلفی می‌یابید، اما باید مراقب باشید فروشنده‌های فرصت‌طلب به جرم ناآشنایی‌تان با انواع اجناس بومی، شما را گول نزنند! اووآهانگی در 6 سال اخیر، 5 بار عنوان بهترین مرکزخرید ماداگاسکار را به خود اختصاص داده و مدام در حال تکامل، نشان می‌دهد. برنامه بعدی روسای این شرکت،جهانی کردن این مرکزخرید از طریق الصاق مارک بین‌المللی به مرکزخرید است؛ آنچه سودی چند برابر را نصیب صاحبان مرکزخرید و کلیه زیرمجموعه می‌کند. آندرا اووآهانگی حتی بدون این تمهیدات، سالانه رشد 34 درصدی در زمینه فروش را تجربه می‌کند.
سیتی‌سنتر
در توصیف بزرگ‌ترین مرکزخرید ماداگاسکار از اصطلاح «به شدت بومی» استفاده می‌شود. اگر در سیتی‌سنتر چرخی بزنید، متوجه می‌شوید این مرکزخرید جذاب درست به اندازه تلاش برای جهانی شدن با دعوت از همه بزرگان عرصه برند، در زمینه ارائه بهترین اجناس داخلی و ساخت ماداگاسکار نیز فعالیت‌ موثری داشته است. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این مرکز، شهربازی مخصوص کودکان است. در کشوری که کودکان فرصت زیادی برای بازی کودکانه در فضای آزاد ندارند، وجود یک شهربازی در مرکزخرید، فرصتی بسیار مغتنم برای خانواده‌ها به شمار می‌رود و علاوه بر شاد کردن کودکان، جو مرکزخرید را خانوادگی‌تر و طبیعتا امن‌تر جلوه می‌دهد. گزارش سالانه اتحادیه جهانی مراکزخرید نشان از سود مداوم مرکزخرید سیتی‌سنتر دارد.
آنالاکیلی 
شادی ذاتی مردم درگیر در مشکلات گوناگون ماداگاسکار را در این مرکز مشاهده می‌کنید؛ مکانی با رنگ‌های شاد و به شدت سرزنده. البته باید مراقب باشید هیجان‌زده نشوید، زیرا در این صورت پول زیادی از کیسه‌تان می‌رود! هیجان ناشی از حضور در«آنالاکیلی» بی‌دلیل نیست، زیرا در این بازار روباز، تقریبا تمام طیف‌های رنگی موجود در این کره خاکی دیده می‌شود! پهن شدن بساط دستفروش‌ها در حاشیه متنهی به پیاده‌روهای بازار نشان از سرزندگی منطقه دارد و شما را با سطح متفاوتی از زندگی آشنا می‌کند. آنالاکیلی بیشتر شهرت خود در منطقه ماداگاسکار را مدیون ارائه اجناس اصل و باکیفیت است؛ اتفاقی که حداقل در کشوری در مقیاس ماداگاسکار همیشه و همه جا رخ نمی‌دهد!
لیسی آرت گالری 
این مرکزخرید 2 بخش عمده دارد؛ یکی بخش کودکان و دیگری بخش هنری. در این مرکز علاوه بر خرید می‌توانید به بهترین نحو کودکان را سرگرم کنید و موازی با این اقدام از دیدن هنر دست نقاشان و مینیاتوریست‌ها نهایت لذت را ببرید. علاوه بر این‌که امضای هنرمندان بزرگی پای تابلوهای حراج شده در بخش گالری‌ها دیده می‌شود، جا برای علاقه‌مندان به سایر هنرها هم باز است. به هرحال در «آرت گالری» چشم شما با انواع دیگری از خرید آشنا می‌شود. خرید از این مرکزخرید با توجه به تنوع و قیمت، کاملا به صرفه به نظر می‌رسد، هر چند اگر اجناس ارزان‌تر می‌خواهید می‌توانید به دنبال گالری و مراکز درجه دوم ماداگاسکار بروید. در آرت گالری شما فقط هنر می‌بینید و هنر!
مالاگاسی لویچس 
این مرکزخرید جذاب برخلاف نام بومی‌اش کاملا بین‌المللی است و بیشترین خرید توریست‌های ساکن ماداگاسکار از طریق حضور در این مرکزخرید معتبر صورت می‌گیرد. در نظر گرفتن حراج‌های خیلی خاص در چند ماه سال باعث شده مردم عمدتا کم‌بضاعت ماداگاسکار با خاطری خوش به استقبال «مالاگاسی لویچس» بروند. در این مرکز معمولا یک هفته از 4 فصل، مراسم حراج و تحفیف همراه جایزه ویژه به مشتریان خاص برگزار می‌شود. ماگالاسی در طول سال‌های اخیر به لحاظ ظاهری تغییرات زیادی را تجربه کرده و این نونوار شدن باعث جذابیت فیزیکی بیشتر و بالطبع رونق بیشتر در عرصه فروش شده است. در طول سال، حدود 75 درصد افرادی که از ماداگاسکار دیدن می‌کنند، قطعا سراغ مالاگاسی لویچس هم می‌روند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی