پرواز های ایران به ترکیه لغو شد
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ --- کد خبر ۶۷۰

آخرین وضعیت پروازها در فرودگاه استانبول/ همه پروازهای ایران لغو شده‌اند
 

چند ساعت پس از حمله تروریستی مهاجمان به فرودگاه شهر استانبول ترکیه هنوز وضعیت پروازها در این فرودگاه مشخص نیست و هیچ یک از پروازهای ایران به مقصد این شهر انجام نمی‌گیرد.
پس از حمله شب گذشته‌ای که در فرودگاه آتاتورک شهر استانبول به زخمی و کشته شدن بیش از ۱۵۰ نفر انجامید، هنوز وضعیت این فرودگاه به حالت عادی برنگشته است
اطلاعات پرواز این فرودگاه ترکیه‌ای نشان از آن دارد که اکثر قریب به اتفاق پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه همچنان متوقف باقی مانده است.
هرچند اطلاعات این سامانه نشان از آن دارد که چند پرواز محدود از این فرودگاه به مقاصد داخلی کشور ترکیه انجام می‌گیرد، اما همچنان پروازهای بین‌المللی در این حوزه متوقف باقی ماندند.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ایران نیز ، درباره‌ی آخرین وضعیت پروازهای ایران به مقصد استانبول نیز گفت: با توجه به اتفاقات شب گذشته در حال حاضر این فرودگاه به حالت تعطیل درآمده و هیچ یک از پروازهای ایرانی تا زمان بازگشت کامل امنیت انجام نخواهد شد.
رضا جعفرزاده درباره‌ زمان احتمالی از سرگیری مجدد پروازها به مقصد استانبول نیز اظهار کرد: هرچند این موضوع باید از سوی مقامات ترک تایید شود، اما به نظر می‌رسد بتوان از عصر امروز دوباره به از سرگرفتن پروازها امیدوار بود.
براساس گفته‌های وی، در طول این ساعات چهار شرکت هواپیمایی قشم‌ایر، آسمان، ترکیش‌ ایرلاین و اطلس‌جت به مقصد استانبول پرواز داشتند که فعلا امکان برقراری برنامه‌های پروازی خود را ندارند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی