پنجمین نمایشگاه آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ --- کد خبر ۶۸۱

نمایشگاه آسانسور و تجهیزات وابسته برگزار شد 

پنجمین نمایشگاه آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته در تاریخ 19 الی 22 تیرماه در محل دائمی95 نمایشگاه بین‌‌المللی برگزار شد.

نمایشگاه آسانسور و صنایع وابسته با هدف معرفی برندهای فعال و مطرح در این زمینه و آشناکردن  محصولات آنها به بازار هدف وايجاد بسترهاي مناسب به منظور ترغيب افراد يا واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاري  و بهره گيري مناسب از ظرفيتهاي  موجود و ايجاد زمينه‌هاي اشتغال زايي و كارآفريني از صنايع موجود درنمایشگاه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزارشد.

در این نمایشگاه که حدود 198 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند که نسبت به دوره های قبل رشد داشته است وشاهد حضور خوب مردم و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه بودیم.

استقبال شرکت های آسانسوری داخلی وخارجی از نمایشگاه نشان دهنده فضای رقابتی و روبه پیشرفت کشور دراین صنعت است.با توجه به فضایی که در پساتحریم برای کشور به وجود آمد شاهد حضور بیشترشرکت های خارجی که عمدتا شرکت های شرق آسیایی بودند در نمایشگاه بوده‌ایم و ین اتفاق را می‌توان نقطه‌ی عطفی در صنعت ساختمانی‌کشور دانست، زیرا باعث انتقال تکنولوژی  روز دنیا به کشور ایران می‌شود و از طرفی دیگر‌ باعث رقابت در فضای داخلی ‌می‌شود.

از شرکت های موفقی که در نمایگاه حضور داشتند  می توان به شرکت بهران، شرکت اچ ام، امیدیار، فتحی الماس و.... می‌توان اشاره کرد که حال و هوای ویژه ای به نمایشگاه داده بودند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی