افتتاح رسمی مرکزخرید البرز بل سنتر
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ --- کد خبر ۶۸۳

افتتاح رسمی مرکزخرید البرز بل سنتر

عصر روز یکشنبه 20  تیرماه مراسم افتتاحيه مجتمع تجارى البرز بل سنتر شهر کرج  به صورت همزمان با شروع بكار كاروان صنايع دستى ايران با حضور معاون عمرانی استاندار البرز، مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز، مدیرعامل شرکت حامیان میراث فرهنگی، شهردار کرج و مدیران مراکز خرید  میلاد نور، تیراژه، اردک چوبی، المپیا، کوروش و دنیای نور تهران، برج مهراد و اکومال کرج، سیرنگ قم، پارلین ملارد و... در این مجتمع توسط ماهنامه تجارت طلایی  برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر ایوب دانشور مدیریت مرکز خرید البرز بل سنتر روی سن حاضر شد و ضمن خیر مقدم به تمامی حاضرین لحظات خوشی را برای آنها آرزو کرد .

وی در ادامه سخنانش ضمن تشکر از آقایان اسکندری و پارسا که به عنوان کارفرمایان این پروژه موفق به ایجاد این مرکز خرید ارزشمند و فاخر در شهر کرج شده اند افزود که ایجاد این مرکز خرید توانسته بیش از دو هزار فرصت شغلی را در اختیار اهالی کرج قرار دهد.

وی در ادامه گفت:  کرج که به‌لحاظ مسافت، نزدیک‌ترین کلانشهر به تهران بزرگ است، همواره یکی از شهرهای پرتردد در کشور بوده چراکه به‌منزله یک واسط شاخص،‌ در مسیر ترانزیتی تهران به مرزهای غربی قرار دارد و دروازه ورود به جاده چالوس، یکی از مهمترین جاده‌های توریستی کشور است. این شهر به‌واسطه استقرار واحدهای متعدد دانشگاهی و قطب‌های بسیار مهم صنعتی در حومه آن،‌ جمعیت فراوان دانشگاهیان و متخصصان و نیز کارگران را درخود جای داده است و از اینرو‌ در نیمه شمالی کشور، موقعیتی ممتاز دارد. علاوه‌براین،‌ انتخاب این شهر به عنوان مرکز استان جدیدالتأسیس البرز و پیوستن شهرک‌های مهم اطراف مثل گوهردشت و مهرشهر و ... به بدنه این کلانشهر، اهمیتی دوچندان به کرج بخشیده و شرایط تازه‌ای را پیش‌روی آن قرار داده است بنابراین کی از بزرگترین نیازهای چنین شهری،‌ داشتن مراکز فروشگاهی و تفریحی مناسب برای ارائه خدمت به جمعیت روبه افزایش آن است. در حقیقت،‌ دسترسی به مراکز استاندارد تفریحی در پرکردن اوقات فراغت خانواده‌ها،‌ خصوصا طیف جوانان نقش مهمی برعهده دارد و شاید در یک نگاه نزدیک،‌ به کاهش میزان جرایم نیز بینجامد. حال اگر در این حین،‌ مجموعه‌ای در قالب یک مجتمع،‌ خدمات فروشگاهی و تفریحی را کنارهم ارائه کند،‌ اهداف بسیار بزرگی ازجمله آنچه گفته شد را تأمین خواهد.

دکتر دانشور افزود: البرز بل سنتر با همین نگاه در استثنایی ترین نقطه این شهر بنا شد و افتتاح آن را به مردم این شهر تبریک می‌گویم

هیربد معصومی معاون عمراني استاندار البرز در مراسم افتتاحیه مرکز خرید البرز بل سنتر، سخنران بعدی این مراسم بود و  در‌جمع  میهمانان این مراسم و خبرنگاران اظهار کرد: در دولت یازدهم معاونت توسعه روستایی به جهت اهمیت این مهم تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه در طول این مدت اقدامات خوبی در حوزه ایجاد اشتغال پایدار صورت گرفته است، افزود: باید بستر فعالیت هنرمندان صنایع دستی بیش از گذشته فراهم شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز خاطرنشان کرد: اعزام کاروان هنرمندان صنایع دستی به استان های مختلف کشور از جمله ابتکارات ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مردم امکان حضور در نقاط مختلف کشور برای بهره مندی از صنایع دستی مختلف را ندارند از این رو اعزام این کاروان فرصت مغتنمی محسوب می شود، گفت: این کاروان به توسعه صنایع دست کمک شایانی می کند.

وی بیان کرد: البرز به عنوان نخستین استان کشور میزبان کاروان صنایع دستی کشور است.

معصومی با تاکید بر اینکه موزه و یا نمایشگاه دائمی صنایع دستی به واسطه توافقات استاندار و رئیس سازمان میراث فرهنگی در البرز ایجاد می شود، افزود: این مکان محل عرضه دائمی محصولات صنایع دستی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از محورهای اصلی توسعه استان البرز حوزه گردشگری است، گفت: کثرت جابجایی مدیران در استان تازه تاسیس البرز سبب شده سیاست های راهبردی دولت به خوبی پیاده شود اما در دوره فعلی مدیریتی به جد بر روی بخش گردشگری طرح هایی را دستور کار داریم..

وی با بیان اینکه در طول این مدت اقدامات خوبی در حوزه ایجاد اشتغال پایدار صورت گرفته است، افزود: باید بستر فعالیت هنرمندان صنایع دستی بیش از گذشته فراهم شود.

مهندس شاهرخ کشاورز، سردبیر ماهنامه تجارت طلایی نیز آخرین سخنران  این مراسم بود که در سخنانش ضمن تبریک به کارفرمایان این پروژه فاخر، با معرفی بل سنتر البرز به عنوان  ستاره نوظهور و نماد اقتصادی مدرن شهر کرج، از این مرکز خرید به عنوان اولین مرکز خرید چندمنظوده استان البرز نام برد که با رویکرد برندینگ و تامین کلیه نیازهای خدماتی، تفریحی و تجاری به بهره برداری رسیده است

وی ضمن اشاره به اینکه سالها گذشت تا مردم شهر کرج مرکز خریدی موفق و جذاب را با کاربریهای بیشتر و مدرن تتر از مرکز خرید مهستان ببینند، افزود مجموعه ای از عوامل از جمله طراحی فورکورت بسیار زیبا، شهربازی مجهز، پارکینگهای فراوان، دسترسی اسان، حضور برندهای بین المللی و فروشگاه زنجیره ای و بهره گیری از مدیری که امتحان خود را در مرکز خرید لاله پارک که به جرات یکی از سه مرکز خرید برتر کشور است پس داده، باعث شده تا بل سنتر را بتوان به حق به عنوان نماد مدرن مراکز خرید استان البرز قلمداد کرد .

پس از سخنان مهندس کشاورز، پذیرایی از حدود هزار میهمان این مراسم و اجرای زنده گروه موسییقی یاران جان، پایان بخش این مراسم بود.

همچنین به مناسبت افتتاح رسمی این مجموعه در شهر کرج بسیاری از فروشگاه‌ها این مجموعه تخفیفات ویژه‌ای برای خریداران قائل شدند.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 1
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی