راه‌هایی خلاقانه برای کسب درآمد در دنیای اینترنت راهکارهای نان و آب‌دار
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ --- کد خبر ۶۸۸

راه‌هایی خلاقانه برای کسب درآمد در دنیای اینترنت

راهکارهای نان و آب‌دار

رونق اندک اقتصادی سال‌های اخیر، عده زیادی را به سمت یافتن راه‌های تازه‌ای برای کسب درآمد هدایت کرده است. یکی از راه‌هایی درآمدزایی، جادویی به نام اینترنت است. همیشه ارتباطات، تبلیغات، بانکداری و خرید در زمره فعالیت‌هایی هستند که نوع اینترنتی و آنلاین آنها با استقبال خوبی مواجه می‌شود.

 برخلاف سایر مشاغل، برای شروع یک کسب‌وکار اینترنتی نیاز به سرمایه زیادی ندارید، اما باید یک وب‌سایت برای منبع درآمد داشته باشید.

افزایش مهارت

اگر علوم اینترنتی را بلد نیستید، باید برای مشغول به کار شدن در این حوزه مهارت‌ها و تخصص‌های لازم را یاد بگیرید. یافتن سایت‌هایی در زمینه‌های مختلف و آموختن برنامه‌نویسی و بازاریابی توانایی شما را افزایش می‌دهند.

 عده زیادی به خاطر هنر عکاسی خود تحسین می‌شوند، اما به این استعداد و توانایی خود بهایی نمی‌دهند. اگر عکسی دارید که اطرافیانتان با دیدن آن لب به تحسین می‌گشایند، می‌توانید با فروش آن به برخی سایت‌های عکاسی، کسب درآمد کنید.

وبلاگ‌ها

 در سال‌های اخیر، وبلاگ‌ها بزرگ‌ترین ابزار اینترنتی بوده‌اند. با افزایش روزافزون تعداد وبلاگ‌ها دیگر نمی‌توان روی این ابزار اینترنتی به عنوان روشی برای کسب درآمد حساب کرد، اما واقعیت چیز دیگری است، اگر نویسنده زبردستی هستید، می‌توانید یک وبلاگ غیرفعال را به یک دستگاه چاپ اسکناس تبدیل کنید!

شبکه وبلاگی

به عنوان یک فرد حرفه‌ای می‌توانید با همفکران خود ارتباط برقرار کنید. برای این کار یک شبکه وبلاگی راه بیندازید. راه‌اندازی این شبکه شما را به سمت ارتباط با مجموعه‌های بزرگ‌تر سوق می‌دهد.

پشتیبانی آنلاین

نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات روزبه‌روز پررنگ‌تر می‌شود و به این ترتیب استقبال مردم نیز از این فناوری‌ها بیشتر می‌شود. نتیجه این استقبال، میلیون‌ها علاقه‌مند به این فناوری‌هاست که نیاز به پشتیبانی آنلاین و فنی دارند. مدیریت محتوای وب و عیب‌یابی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، خارج از محیط آنلاین گران تمام می‌شوند. شما می‌توانید با ایجاد سرویس پشتیبانی آنلاین کسب‌وکاری کوچک و پردرآمد برای خود راه بیندازید.

 دستیار مجازی

 این روزها شمار کسانی که در هر رشته‌ای پروژه‌هایی را به صورت آزاد می‌گیرند، روزبه‌روز بیشتر می‌شود. با توجه به مدیریت زمان، بعضی افراد زمان کافی برای انجام تحقیقات ندارند و در نتیجه، بخشی از وظایف به شما محول می‌شود و با توجه به بودجه محدود، استخدام کارمند تمام‌وقت نیز امکان‌پذیر نیست. در این میان، شما می‌توانید به عنوان دستیار مجازی درآمد خوبی از کمک‌رسانی به متخصصان در دنیای مجازی به ‌دست آورید.

پروژه‌های آزاد آنلاین

تقاضا برای نیروی کار دارای صلاحیت با حقوق مکفی، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که یکی از نیرو‌های پروژه‌ای آنلاین باشید. برخی سایت‌ها ارتباط میان کارفرما و کارجویان را فراهم می‌کنند. انجام چنین کارهای پروژه‌ای برای شما درآمد خوبی به همراه خواهد داشت.

مقالات انتقادی

 اگر نویسنده خوبی هستید، می‌توانید برای محصولات مختلف، مقالات انتقادی بنویسید و پول خوبی هم از این راه به دست آورید.

فارکس آنلاین

برخلاف سال‌های پیش که برای یادگیری مبادلات فارکس باید در رشته‌های بازرگانی و اقتصاد درس می‌خواندید، اکنون می‌توانید راحت در خانه یا دفتر کارتان بنشینید و با استفاده از ابزارهای فارکس این مهارت را یاد بگیرید.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی