برگزاری مراسم افتتاحیه ششمین شعبه آرتمیس فرمانیه نیز به نام تیفی مزین شد!
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ --- کد خبر ۶۹۷

برگزاری مراسم افتتاحیه ششمین شعبه

آرتمیس فرمانیه نیز به نام تیفی مزین شد!

برند تیفی از آن دست برندهایی است که به دلیل شناخت سلایق ایرانی و بازار ایران توانسته مراحل توسعه و گسترش را با سرعت زیاد بپیماید.

در باب شعب این برند باید گفت شعب تیفی در حال حاضر به 2 نسل تبدیل شده است؛ در نسل اول این برند پوشاک مردانه وجود نداشت و شعب ولنجک، پاسداران و سعادت‌آباد این برند از آن دست شعب هستند. اما در نسل دوم این برند که متراژ فروشگاه‌ها بزرگ‌تر شده و به 200 مترمربع نیز می‌رسد پوشاک مردانه نیز به سبد کالایی این برند اضافه شده است.

سرعت رشد و گسترش این برند به حدی است که در طول یک سال گذشته توانسته 3شعبه از نسل دوم خود را دایر کند.

چندی پیش طی مراسمی شکوهمند شعبه سوم از نسل دوم شعب این برند در آرتمیس فرمانیه افتتاح شد که استقبال پرشور و چشمگیر مشتریان از نکات برجسته این مرسم بود.

در این مراسم به پاس حضور علاقه‌مندان، کلیه کالاهای فصل این برند با 50 درصد تخفیف به مشتریان عرضه شد و این در حالی است که این برند در پایان هر فصل نیز بیشتر از 40 درصد تخفیف نداشته است.

علاوه بر این تخفیف ویژه که شور و حال خاصی در مشتریان ایجاد کرده بود، به همه خریداران هدیه‌ای ارزشمند نیز به رسم یادگاری تقدیم می‌شد و همین امر سبب شد در این شب خاطره‌اگیز این برند فروش فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

تیفی برند پوشاک لهستانی است که علاوه بر به‌روز بودن در طرح‌های پوشاک، استفاده از آن وقار و شکوه خاصی در انسان ایجاد خواهد کرد.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی