D'S damat در آرتمیس فرمانیه افتتاح شد
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ --- کد خبر ۶۹۸

افتتاح برند D’S damat  در مجموعه تجاری آرتمیس تهران

شرکت ایده تجربه ایرانیان (ایتان) با هدف فعالیت در حوزه برندینگ، به عنوان یك گروه تجاری فعال در حوزه خرده‌فروشی تاسیس شد و فعالیت خود را با برند U.S. POLO ASSN آغاز کرد. در حال حاضر  این برند دارای 5 شعبه در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و رشت است. شرکت ایتان در سال 1394 به جهت گسترش فعالیت‌های خود در عرصه پوشاک کشور، واردات پوشاک کلاسیک مردانه با برند D’S damat از کشور ترکیه را آغاز کرد و به این ترتیب اولین شعبه این برند در دی‌ماه سال 1394 در شهر تهران، بلوار میرداماد افتتاح شد.

موفقیت این شعبه به ‌قدری چشمگیر بود که دومین شعبه این برند در تهران تیرماه 1395 طی مراسمی باشکوه با حضور مدیرعامل شرکت ایتان آقای مهدی شریعتی‌فرد، نماینده عالیرتبه این برند در ترکیه و جمع کثیری از علاقه‌مندان در مجتمع تجاری آرتمیس افتتاح شد.

پوشاک مردانه دی اس دامات در سال 2002 جهت فراهم آوردن کیفیت و رضایت طیف گسترده مخاطبانش تاسیس شد.

انتخاب پارچه، دوخت، برش و دیزاین دی اس دامات توسط طراحان ایتالیایی، سبک خاص خود را ایجاد کرده است و از باکیفیت‌ترین پارچه‌های تولید ترکیه، استفاده می‌کند.

دی اس دامات با توجه به داشتن زیرمجموعه‌های متفاوت از کلاسیک تا مدرن وارد کمد تمامی مردانی شده است که می‌خواهند سبک خودشان را پدید آورند و در کنار کاربردی بودن برای مردان، شیک بودن را هم به ارمغان می‌آورد.

در چند سال اخیر این برند با قیمت‌هایی مناسب، کیفیت را قابل‌ دسترس کرده و به‌ سرعت در حال رشد است و با حضور در 128 نقطه‌ ترکیه و 35 کشور جهان، کماکان در حال ایجاد تغییر در عادات لباس پوشیدن مردان در سرتاسر دنیا است و شاهد خاص‌ترین لحظات زندگی آنها می‌باشد.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی