مهر ماه میزبان برگزاری سومین همایش برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ --- کد خبر ۷۲۴

مهر ماه میزبان برگزاری سومین همایش برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی در هر حوزه ای سبب تقویت و بروز و ظهور اندیشه های نو و سازوکارهای رفع چالش در آن حوزه ها خواهد بود.

این مهم زمانی تحقق خواهد یافت که همایش ها و سمینارها در سطح عالی و اثرگذار برگزار شود. حوزه صنعت مراکز تجاری و برندها نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای گسترش و پیشرفت و رسیدن به استانداردهای جهانی نیازمند برگزاری همایش هایی قوی ، بروز و کارآمد است. از همین رو ماهنامه تجارت‌طلایی به عنوان تنها نشریه تخصصی مراکز خرید و برندهای برتر، پس از برگزاری موفقیت آمیز و باشکوه دو دوره از این رویداد مهم و  انتشار 41 شماره از نشریه و برگزاری 20 میزگرد موفق در حوزه های مرتبط با بهره برداری صحیح و عملکرد موفقیت آمیز مراکز تجاری، در نظر دارد در تاریخ 7 مهر سال جاری سومین "سمینار سالانه برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری" را باشعار (مراکز خرید نمادهای شهری، مقاصد گردشگری) و با استعانت از پروردگار متعال و حمایت و همراهی بزرگان این صنعت برگزار کند.

 

 شاهرخ کشاورز، دبیر کل این همایش هدف از برگزاری این مراسم را تقدیر  و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان این حوزه و فرهنگ سازی در خصوص رویکردهای مدرن و نوین صنعت ساخت و بهره برداری از مراکز خرید و الگوبرداری صحیح از استانداردهای روز جهان در این زمینه عنوان کرد. وی در ادامه اظهار داشت که در این رویداد، بیش از 400 کارفرما و مدیر مراکز تجاری از سراسر کشور و 200 برند فعال در مراکز تجاری حضور خواهند داشت تا در کنار یکدیگر به بحث و گفتگو در خصوص بررسی راه های موفقیت مراکز خرید و نیازهای متقابل برندها و مراکز تجاری بپردازند.

 

 

 

شاهرخ کشاورز: سردبیر ماهنامه تجارت طلایی در ادامه افزود در این رویداد در سه حوزه شامل:

1) برندها و فروشگاه های برتر فعال در مراکز تجاری کشور

2) معماران، مدیران ، بهره ‌برداران موفق و نویسندگانی که در مورد مراکز خرید و برندها کتاب منتشر کرده اند

3 ) مجتمع های تجاری موفق در حال ساخت، افتتاح و فعالیت

تقدیر خواهد شد تا رسمی نیکو باشد برای تجلیل از برترین های این صنعت و نو آوری و خلاقیت های نوین و پاسداشتی برای تلاشهای فعالان این عرصه.

وی در ادامه خاطر نشان کرد که در این رویداد به مباحثی نظیر برندینگ شهری و سازه ای، نقش طراحی  و معماری در موفقیت مراکز خرید، معرفی و استفاده از خدمات پولی و مالی و تامین اعتبار در ساخت مراکز خرید ،استراتژی برندها جهت حضور در بازار، بررسی چشم انداز ، چالش ها و فرصتهای ساخت و بهره برداری از مراکز خرید ایران و جهان و راهکار های استفاده از زیر ساختهای IT و تکنولوژیکی در ساخت و راه اندازی مراکز خرید پرداخته خواهد شد.

 

 

شاهرخ کشاورز در پایان افزود: امید است پس از این مراسم که برای سومین بار با حضور حداکثری صاحبان و مدیران مراکز خرید و برندها در کنار هم برگزار خواهد شد، بتوانیم قدمی موثر در فرهنگ سازی و اعتلای روند ساخت و بهره‌برداری مراکز تجاری و خرید برداشته و شاهد برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم باشیم.

تلفن دبیرخانه: 02166399241 /02166399243

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی