حمایت هنری میثم عطر از نمایشگاه عکس تهمینه میلانی
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ --- کد خبر ۷۴۷

حمایت هنری میثم عطر از نمایشگاه عکس تهمینه میلانی


دوازدهم شهریورماه آدینه‌ای بود که با همه روزهای تعطیل گذشته متفاوت بود، چرا که در یکی از نقاط شمالی پایتخت، مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس یکی از بانوان کارگردان برجسته کشور با حمایت هنری میثم عطر برگزار شد و همین بهانه‌ای بود برای حضور و گردهمایی محبوب‌ترین و مشهورترین چهره‌های هنری و ورزشی کشور.
نمایشگاه عکس تهمینه میلانی، کارگردان پرآوازه کشورمان در حالی در گالری آریانا واقع در خیابان فرشته برگزار شد که میثم عطر حامی هنری این هنرمند بود. 


 مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس تهمینه میلانی حدود ساعت 6 بعد‌ازظهر آغاز شد و تا 9 شب ادامه پیدا کرد. در قسمتی از این مراسم جشن تولد 56 سالگی وی نیز برگزار شد.
ماهایا پطروسیان، بیتا فرهی، سام نوری، حبیب رضایی، علی اوجی، زیبا بروفه، السا فیروزآذر، دانیال عبادی، امیرحسین رستمی، همایون ارشادی، آهو خردمند، نیوشا ضیغمی، شقایق فراهانی، صبا کمالی، تینا آخوندتبار و علی دایی از جمله میهمان‌های این مراسم بودند.

 این نمایشگاه تا 18 شهریور‌ماه ادامه داشت و در تمام این روزها نیز هنرمندان و چهره‌های سرشناسی چون الناز شاکردوست، مائده طهماسبی، مارال فرجاد و ... از آن بازدید کردند.
 کلیه آثار این نمایشگاه در سفر 8 روزه خانم میلانی به ایالت وایومینگ آمریکا در پارک ملی سنگ زرد در منطقه آتشفشانی تیتان عکاسی شده است.


تهمینه میلانی در یادداشتی برای گالری عکس‌هایش نوشته است:
عکاسی هنر دیدن است و عکس، نقاشی و سرودن شعر با نور. تجربه با نور، سغری جادوییست و هر لحظه رسیدن به کشفی جدید. هرکجا را بنگریم، نور می‌درخشد و می‌رقصد‌. اوست که چشم را تحریک می‌کند و راهنما می‌شود و سرچشمه انرژی تبدیل هر آنچه پیرامون ماست به سوژه‌های خاص و جادویی.
میثم عطر که حامی هنری مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس تهمینه میلانی بود با 30 سال پیشینه فعالیت، به عنوان اولین مجموعه فروشگاهی زنجیره‌ای عطریات، محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی در کشور شناخته می‌شود و با ارایه بیش از 150 برند معتبر روز دنیا در عرصه بازار فعالیت دارد. این برند همواره حمایت از هنرمندان را جزو مسئولیت‌های اجتماعی خود می‌داند و تاکنون حمایت بسیاری از مراسم هنری را بر عهده گرفته است.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی