برپایی نخستین گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ --- کد خبر ۷۵۷

برپایی نخستین گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس


نخستین گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس ۲۰۱۶ با هدف بسترسازی برای بازاریابی و ایجاد رقابت سالم و سازنده میان تولیدکنندگان‌، واردکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات نفیس دکوراسیون از 8 تا ۱۲ شهریور‌ماه سال‌جاری در کاخ نیاوران برگزار شد و با تقدیر از مشتریان خوشنام برندها به کار خود پایان داد‌.

فضای نمایشگاه کاخ نیاوران متفاوت با فضای نمایشگاه‌های دیگر بود و فضای محدود در کاخ باعث شده بود برندهایی که در این نمایشگاه حاضر بودند خاص‌تر و متفاوت‌تر باشند‌. معماری منحصربه‌فرد کاخ نیاوران محیطی مناسب برای برگزاری نمایشگاه‌‌های این‌چنینی است و نمایشگاهی که محوریت اصلی آن کالاهای لوکس و نفیس بود نیاز به چنین فضایی را هم در خود می‌دید‌. 
به همین بهانه گفت‌و‌گویی داشتیم با عوامل برگزاری نمایشگاه دکوراسیون نفیس که در ادامه می‌خوانید.


عامری، مدیراجرایی گروه بین‌المللی بارمان‌رودین در مورد نحوه گزینش برندهای حاضر در نمایشگاه، گفت: انتخاب و گزینش برندهای لوکس کار دشواری بود و مجموعه بارمان‌رودین در جلسات حضوری که با صاحبان صنایع فعال و برندهای مطرح در زمینه دکوراسیون و لوازم خانگی، مبل، فرش و طلا و جواهرات  داشت و پس از بررسی سوابق کاری صنایع و برندها و جوایزی که دریافت کرده‌اند، توانست 30 برند را  گزینش کند و از میان آنها شاهد حضور 22 برند در نمایشگاه دکوراسیون نفیس (لاکچری) بودیم که به صورت تخصصی در زمینه کالاهای لوکس خانگی و اداری فعالیت داشتند‌.
عامری در مورد حضور و استقبال از این نمایشگاه، گفت‌: حضور در این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد نبود و این خواسته صاحبان برندها و صنایع نیز بود و کسانی که در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کردند از قبل به این نمایشگاه دعوت شده بودند‌. نمایشگاه صرفا برای نمایش محصولات برندها و نمونه کارهای آنها بود و فروش در این نمایشگاه انجام نمی‌شد.


فرزین قدیمی، مدیرعامل گروه بین‌المللی بارمان رودین با اعلام این خبر، گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای تخصصی یکی از کاربردی‌ترین و کلیدی‌ترین ابزار ارتباط و تعامل در عصر کنونی است، بنابراین این قبیل رویدادها می‌توانند فرصت مناسبی در زمینه بازاریابی و ایجاد رقابت سالم و سازنده میان تولیدکنندگان‌، واردکنندگان و توزیع کنندگان باشند.
وی افزود: در همین راستا تلاش شده نمایشگاه تخصصی با عنوان " گالری اختصاصی دکوراسیون نفیس ۲۰۱۶" زمینه‌ساز فرصتی برای حضور برندهای لوکس دکوراسیون با رعایت استاندارد اجرایی بالا از جمله طراحی دکور اختصاصی و تشریفات باشد.
به گفته مدیرعامل گروه بین‌المللی بارمان‌رودین، این نوع نمایشگاه می‌تواند زمینه‌ای برای خلق فرصتی مغتنم جهت ایجاد ارتباط تجاری موثر و چند‌جانبه میان جامعه هدف و ارایه‌دهندگان خدمات لوکس باشد.
قدیمی تصریح کرد: زمینه‌سازی برای ایجاد رقابت سالم علاوه بر تقویت توان تولیدکنندگان داخلی، اقدامی مهم در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخل و حرکت در مسیر خودکفایی خواهد بود.
مدیرعامل گروه بین‌المللی بارمان‌رودین تصریح کرد: این رویداد در ۳ بخش برندینگ کمپانی، معرفی محصولات خاص و لوکس و همچنین مراسم تقدیر از مشتریان سالانه برندهای لوکس برگزار شد. 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی