با " Pepe jeans" طراح لباس خود باشید
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ --- کد خبر ۷۸۱

با " Pepe jeans"  طراح  لباس خود باشید

شرکت مهان‌پوش با هدف توسعه و گسترش فعالیت این شرکت در حوزه برندینگ  و افزایش حق انتخاب مردم در حوزه پوشاک، دومین برند خود با نام " Pepe jeans" را وارد بازار ایران کرد. برند پ پ جینز که در زمینه تولید جین فعالیت می‌کند در سال 1973میلادی در منطقه‌ای از لندن تاسیس شد.
عصر پنجشنبه، اول مهرماه و با حضور جمعی از هنرمندان در خیابان فرشته تهران و در باغ باروک‌گالری مراسمی به همین منظور برگزار شد.


به گزارش تجارت‌طلایی، به مناسبت افتتاح 2 شعبه  Pepe jeans به طور همزمان، مراسمی با شکوه توسط تیم اجرایی شرکت مهان‌پوش و به کمک جمعی از نقاشان و طراحان برجسته کشور به شکلی خلاق به اجرا درآمد.
در مراسم هيجان‌انگيز برند پ پ جينز،  بچه‌هاى تيم مدرسه سيلک به زيبايى هر چه تمام‌تر با چاپ‌هاى زيبا روى هداياى مراسم، حاضران را مجذوب خود کردند. 
شرکت مهان‌پوش تا قبل از این انحصار برند" لاین‌آ‌و پورچز" lion of" porches"  را در اختیار داشت و با ورود  " Pepe jeans" به ایران این برند، دومین برندی است که در انحصار شرکت مهان‌پوش قرار دارد. از بهمن‌ماه  سال‌جاری نیز این شرکت برندی با نام "پابلوسکی" (Pablosky ) را به بازار عرضه خواهد کرد که به صورت تخصصی روی کفش بچه‌گانه تمرکز دارد. 

مزیتی که  Pepe jeans در مقایسه با سایر رقبای خود دارد و این برند را متفاوت از سایر برندهای موجود در بازار می‌کند، داشتن دستگاهی به نام "کاستوم استودیو" است که وظیفه آن  چاپ طرح‌های مورد علاقه خریدار‌ان روی محصولاتی است که خریداری می‌کنند. با وجود این ویژگی هر مشتری می‌تواند طراح لباس خود باشد.
2شعبه‌ای که به طور همزمان از برند پ پ جینز بازگشایی شدند، یکی در خیابان الهیه و دیگری در خیابان پاسداران واقع شده است. 

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی