مراسم قرعه‌کشی مرکزخرید پرده نفیس
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ --- کد خبر ۷۸۲

پرده نفیس، هدایای نفیس 


مراسم قرعه‌کشی مرکزخرید پرده نفیس همزمان با عید سعید غدیرخم برگزار شد.
این مراسم روز سه‌شنبه، 30 شهریور‌ماه و با حضور چشمگیر مردم منطقه، دادستانی منطقه و مشتریانی که از این فروشگاه خرید کرده بودند، برگزار شد. 
مرکزخرید پرده نفیس که یکی  از مجموعه‌های خوب و تخصصی در زمینه پرده و کالای خواب  است در مرکز شهر تهران و در نزدیکی خیابان مولوی واقع شده است‌. این مرکزخرید به مناسبت عید سعید غدیرخم در مراسمی باشکوه به قید قرعه از مشتریان خود به پاس خرید و اعتماد به این مرکزخرید تقدیر به عمل آورد و به آنها جوایزی ارزنده تقدیم کرد‌.

در ابتدای این مراسم جناب آقای جباری، مدیریت مرکزخرید پرده نفیس ضمن تشکر و خوشامدگویی به میهمانان از حضور خوب مردم در مجموعه ابراز خرسندی کرد و از راه‌اندازی 2 طبقه دیگر در این مرکزخرید توسط برندهای کالای خواب مانند لایکو و نساجی بروجرد خبر داد.


مراسم با بخش‌های شاد و سرگرم‌کننده مختلفی همراه بود که در بخشی از آن، قرعه‌کشی انجام گرفت. مراسم قرعه‌کشی در چند بخش مختلف انجام گرفت و در بخشی به تعدادی از شرکت‌کنندگان به قید قرعه جوایزی از قبیل لوازم خانگی تعلق گرفت و ارزنده‌ترین جایزه این مراسم که یک خودرو 206 بود به خانم فاطمه آل‌طه، برنده خوش‌شانس این مراسم تقدیم شد.

 

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی