البرزمال، اولین مگامال استان البرز
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ --- کد خبر ۸۱۶

البرزمال، اولین مگامال استان البرز

مگامال‌ها به عنوان مراکزی که شمار بسیاری از امکانات تجاری و رفاهی را در اختیار ساکنان کلانشهرها قرار می‌دهند با استقبال گسترده‌ای از سوی شهروندان مواجه هستند، این اماکن  همراه می‌توانند با امکان خرید متنوعی که در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند، گزینه‌های متعددی از امکانات تفریحی و فرهنگی نظیر رستوران‌ها‌، شهربازی‌ها و سینما‌ها را نیز برای شهروندان فراهم کنند.

البرزمال نیز از جمله مال‌هایی است که با توجه به نیاز روزافزون استان البرز به عنوان یک کلانشهر به مجموعه‌های تجاری، مدرن و در حد و اندازه‌های استانداردهای بین‌المللی با زیربنایی بالغ بر 208000 مترمربع بنا شده تا استان البرز شاهد تولد مجموعه‌ای تجاری در خور شأن مردم منطقه باشد.

بر همین اساس با مهندس علیرضا ولی‌پوری، قائم‌مقام مدیرعامل این پروژه عظیم در خصوص مزایا، امکانات و محاسن این مجموعه به گفت‌وگو نشستیم.

 

انگیزه ساخت

مهندس ولی‌پوری در خصوص انگیزه‌های ساخت این مجموعه گفت: استان البرز با توجه به پتاسیل‌های موجود در آن نیاز‌مند ایجاد فضاهای نوین گردشگری، تجاری و تفریحی است.

شهر کرج با توجه به گستردگی و جمعیت آن که طبق آخرین سرشماری‌ها حدود 1600000 نفر می‌باشد، یکی از پرجمعیت‌ترین کلانشهرهای کشور محسوب می‌شود، بر همین اساس طرح خلق پروژه‌ای عظیم با کاربری تجاری، تفریحی به نام "البرزمال" در این شهر شکل گرفت که مشتمل بر مجهزترین امکانات روز دنیا است.

این مرکز  با توجه به کاربری‌های متنوعی که برای آن در نظر گرفته شده است، می‌تواند بخش عمده‌ای از نیازهای مشتریان کالاهای لوکس و برندهای مطرح بین‌المللی و همچنین مخاطبان بخش‌های فرهنگی و تفریحی را به‌ خوبی پاسخگو باشد.

مزایا، امکانات و محاسن

به گفته کارفرمای این پروژه، البرزمال با زیربنای 208000 مترمربع در 5 طبقه اولین پروژه تجاری و تفریحی است که با کاربری‌های گوناگون این قابلیت را ایجاد کرده تا بازدیدکنندگان علاوه بر خرید در فضای مطبوع و دلنشین آن، مجموعه‌ای از امکانات رفاهی منطبق با استاندارد‌های بین‌المللی، سینماهایی با تجهیزات مدرن و فروشگاه‌های زنجیره‌ای روز دنیا را در اختیار داشته باشند.

900 واحد تجاری با حضور برندهای معتبر داخلی و بین‌المللی

 البرزمال با ایجاد 900 واحد تجاری گوی سبقت را از سایر رقیبان خود ربوده است، این تعداد واحد تجاری هزاران فرصت را در اختیار فعالان اقتصادی قرار خواهد داد.

 در البرزمال با زیربنای فضای تجاری 53000 مترمربع در 5 طبقه، امکان حضور مطرح‌ترین برند‌های معتبر دنیا و بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای  بین‌المللی فراهم شده است. حضور برندهای مطرح باعث شده آنان که دنبال دیده شدن هستند امکان داشتن همه آنها را در مکانی واحد از دست ندهند.

باید گفت البرزمال با ایجاد 900 واحد تجاری، دنیای برند‌ها را در اختیار فعالان اقتصادی قرار داده است.

سمفونی نور و رنگ

نور یکی از مولفه‌های مهم در طراحی اماکن تفریحی و تجاری محسوب می‌شود. نورپردازی اصولی علاوه بر زیبایی محیط احساس عمومی شما را بهبود می‌بخشد؛ این مولفه رویدادی هنری و فراتر از استفاده از لامپ‌ها و پروژکتورهای پرنور است و می‌توان با استفاده صحیح از سطح نورهای گوناگون و ترکیب آنها، فضا را برای مخاطبان بسیار دلنشین کرد. در مجموعه البرزمال نه تنها اصول صحیح نورپردازی در شب به خوبی رعایت شده است، بلکه نوع معماری و استفاده از سقف و دیواره‌های شیشه‌ای طبقات فوقانی به گونه‌ای است که این مجموعه در تمام طول شبانه‌روز خواهد درخشید. نور خورشید در طول روز بر پایین‌ترین طبقه مجموعه جاری می‌شود و ترکیب این نور با آبنمای بزرگ و بی‌نظیر داخلی سمفونی از نور و رنگ را پیش روی شما قرار می‌دهد.

ارزان‌تر و فراتر از آن

هایپراستار البرزمال با 11000 مترمربع مساحت، یکی از بزرگ‌ترین شعب هایپراستار ایران است و با گردآوری تمامی مایحتاج خانواده‌ها مقصد نهایی خرید شهروندان البرز و گردشگران خواهد شد. بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای دنیا با تنوع 31000 قلم کالا نیاز‌های خانواده‌ها را در نظر گرفته و می‌تواند در هر روز پذیرای 70000 نفر از مراجعان باشد.

اینجا برای همه، جا هست

پارکینگ، اصلی‌ترین دغدغه ساکنان کلانشهر‌ها در هنگام خرید و مراجعه به مکان‌های تفریحی است؛ دغدغه‌ای که البرزمال با ایجاد 100000 متر پارکینک آن را از بین برده است.

این پارکینگ به پیشرفته‌ترین نرم‌افزار اتوماسیون جامع پارکینگ و کنترل ورود و خروج خودروها مجهز است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد پارکینگ البرزمال پیش‌بینی‌های صورت گرفته جهت مدیریت تردد در آن است، به این صورت که با تفکیک مبادی ورودی  و خروجی خودرو‌های شخصی از بارانداز واحد‌های تجاری، سازمان‌دهی چرخ‌دستی‌های خرید و امنیت ورودی و خروجی خودرو‌ها، عبورومرور در پارکینگ بسیار آسان شده  است.

در پارکینگ البرزمال  با توجه به امکانات ویژه و منحصربه‌فرد و همچنین گستردگی آن، آسودگی و امنیت را تجربه می‌کنید.

تولد یک مجتمع سینمایی در البرز

 متولیان ساخت البرزمال به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکزتجاری استان، به منظور تامین بخشی از نیازهای فرهنگی شهروندان بویژه جوانان، ساخت 3 سالن سینما با جدیدترین تکنولوژی روز جهان و بالاترین کیفیت پخش صدا و تصویر را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

سینماهای مدرن البرزمال موجب می‌شوند خانواده‌ها علاوه بر بازدید از بیش از 900 فروشگاه موجود در این مجتمع بزرگ و خرید لوازم مورد نیاز، امکان رفع نیازهای فرهنگی خود و خانواده را برای تمام گروه سنی داشته باشند.

بازی و هیجان به وسعت یک شهر

شهربازی البرزمال تنها برای کودکان نیست، این مجموعه با توجه به تنوع در ابزارهای بازی آن مکانی مناسب برای سپری کردن ساعت‌های شاد و بدون دغدغه اعضای خانواده در کنار هم خواهد بود. بازی‌های گروهی و رایانه‌ای این مجموعه لحظات شاد و مفرحی را برای شما در کنار دوستانتان فراهم خواهد کرد.

دیواره سنگ‌نوردی، شبیه‌سازها و محوطه پینت‌بال لیزری نیز از جاذبه‌های منحصر‌به‌فرد شهربازی البرزمال است که به تخیل شما رنگ واقعیت خواهد بخشید.

تنوع در شهربازی البرزمال به اندازه‌ای است که راه گریزی از وسوسه بازی و هیجان ندارید.

افتتاح یک فودکورت جهانی در قلب البرز

پروژه عظیم البرزمال به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع استان بزرگ البرز با زیربنای 208000 مترمربع و با کاربری تجاری و تفریحی و با توجه به موقعیت دسترسی خاص آن که می‌تواند برای بازدید شهروندان استان‌های همجوار جذابیت ویژه‌ای داشته باشد، طراحی یک فودکورت بی‌نظیر را برای مخاطبانش در نظر گرفته است؛ فودکورتی که شاید در میان همتایانش بی‌رقیب باشد و از آنجا که پیش‌بینی می‌شود در هر هفته بیش از 500 ‌هزار نفر از این مرکز بازدید کنند، تنوع غذاهای این فودکورت‌ به اندازه‌ای است که بتواند ذائقه‌های گوناگون را پاسخگو باشد. تنوع و کیفیت موادغذایی برای ایرانیان که خود دارای مکتب جهانی آشپزی بوده و در این زمینه بسیار خوش‌سلیقه و سختگیر محسوب می‌شوند، همواره اهمیت داشته و وجود این فودکورت علاوه بر افزودن به جذابیت‌های البرزمال، خود به تنهایی می‌تواند به عنوان یک مقصد تفریحی و گردشگری در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان زیادی را به سوی خود جلب کند.

دسترسی‌ها

این پروژه در استان البرز، انتهای بلوار شهید بهشتی، نبش خیابان ایران‌زمین واقع شده و دسترسی آسان به شبکه متروی درون‌شهری و برون‌شهری این پروژه را به یک پروژه فرامنطقه‌ای بدل کرده است.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی