برنامه‌های هیجان‌انگیز ارگ تجاری تجریش در روزهای پایانی سال!
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ --- کد خبر ۹۱۹

مرکزخرید ارگ الگویی کامل از فروشگاه‌های طلا و جواهر، عطر و ادکلن‌، کلکسیون آرایشی، پوشاک، لوازم خانه و الکترونیک، مرکز تفریح و سرگرمی، تالار همایش خلیج‌فارس، خدمات و پارکینگ، با طبقه‌بندی کاملا علمی و تخصصی بر اساس استانداردهای بین‌المللی در مناسب‌ترین زاویه میدان تجریش تهران در 5 طبقه تجاری به انضمام 5 طبقه پارکینگ می‌باشد.

شاید بتوان مجموعه ارگ تجاری تجریش را آغازی برای نسل جدید مراکزخرید دانست، چرا که این مجموعه، مرکزی فاخر برای خرید، تفریح و سرگرمی است.

مجموعه ارگ موفقیت خود را مرهون تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی افرادی می‌داند که با آگاهی از دانش روز صنعت مراکزخرید و نیازهای مردم جامعه توانسته‌اند با نوآوری و تغییر و تحولات مثبت همواره این مرکزخرید را به جزیی از انتخاب افراد برای تامین نیازهایشان تبدیل نمایند. یکی از این افراد مهندس مجید رضایی، مدیر بهره‌برداری و فروش مجموعه ارگ تجاری تجریش است که با وی در خصوص آخرین تحولات این مجموعه و برنامه‌هایی که برای خرید شب عید در نظر دارند به گفت‌وگو نشستیم.

 

جناب مهندس رضایی بفرمایید در طول یکسال گذشته در مجموعه ارگ تجاری تجریش چه تحولاتی را شاهد بودیم؟

مجموعه ارگ تجاری تجریش در سال‌جاری شاهد تغییرات زیر بوده است:

  • توسعه فضای فودکورت با احداث 5 غرفه غذایی جدید
  • اضافه شدن 3 سالن سینما با عنوان پردیس سینمایی ارگ که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد
  • جابه‌جایی چند فروشگاه با برندهای جدید که سبد محصولات مجتمع را کامل‌تر کرد
  • اضافه شدن واحد کارواش در طبقه منفی 4 پارکینگ
  • برگزاری جشن‌های مختلف به مناسبت اعیاد ملی، مذهبی و ...
  • برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک ایران

یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های این مجموعه برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک در پارکینگ مجموعه بود، بفرمایید این ایده از کجا آمد، همچنین خودرو‌ها از کجا تهیه شدند و به طور کلی هدف از برگزاری این نمایشگاه چه بود و میزان استقبال مردم چطور بود؟

با شناسایی پتانسیل یک تیم اجرایی که توانایی برگزاری چنین نمایشگاهی از جانب آنها مطرح شد به این فکر افتادیم با توجه

به این‌که فضای پارکینگ مجتمع ارگ بر خلاف نمونه‌های مشابه، فضایی یک دست با دید کامل است، پتانسیل این را دارد که نمایشگاه فوق را به عنوان یک اقدام خاص و منحصربه‌فرد که جذابیت زیادی برای شهروندان، بخصوص دوستداران خودرو‌های کلاسیک دارد، برگزار و به عنوان یک اقدام در راستای اهداف بازاریابی مجموعه از آن استفاده کنیم که خوشبختانه استقبال خوبی از آن شد و بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های مختلف خبری داشت.

 

با توجه به این‌که به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم بفرمایید این مجموعه چه برنامه‌هایی برای این روزها تدارک دیده است؟

برنامه‌ها و جشنواره‌های مختلفی برای روزهای پایانی سال مد نظر داریم که البته هنوز قطعی و نهایی نشده‌اند؛ مواردی از قبیل برگزاری جشنواره‌های فروش بهاره، برگزاری نمایشگاه بهاره

 

حادثه ساختمان پلاسکو زنگ خطری برای مراکزتجاری بود، با توجه به این‌که مجموعه ارگ در منطقه‌ای واقع شده که در صورت بروز حادثه، امدادرسانی به سختی صورت خواهد گرفت، بفرمایید به لحاظ ایمنی چه نکاتی در آن رعایت شده است و در خصوص بیمه ساختمان و بیمه فروشگاه‌ها آیا اقداماتی صورت گرفته است یا خیر؟

در ساخت مجتمع‌تجاری ارگ از همان ابتدا رعایت کامل استانداردهای آتش‌نشانی در رأس امور بود. در پاره‌ای موارد به دلیل رعایت کردن کامل این ضوابط و دستورالعمل‌ها ناچار به اجرای طرح‌هایی با پیچیدگی و هزینه بیشتر شدیم، اما با رضایت و آگاهی کامل این استانداردها را پیاده کردیم. از طرفی تیم HSE مجتمع به همراه آتش‌نشان‌های مقیم همواره مسئولیت نظارت و رسیدگی به اجرای تمامی اصول ایمنی و آتش‌نشانی را دارند که تاکنون این‌ کار را به ‌خوبی انجام داده‌اند. همچنین بیمه آتش‌سوزی و مسئولیت مدنی نیز برای کل مجتمع در نظر گرفته شده است.

جناب مهندس رضایی بفرمایید مدیریت یک مرکزخرید چگونه می‌تواند از بروز حادثه پیشگیری کند و در صورت وقوع حادثه چه وظایفی بر عهده مدیریت است؟

مدیریت مرکزخرید با نظارت دقیق بر اجرای تمامی اقدامات و کنترل بر پیاده‌سازی صحیح دستورالعمل‌های ایمنی و همچنین با کنترل کلیه اقدامات بهره‌برداران و مطابقت دادن آنها با ضوابط کلی HSE (که نیازمند استقرار دائمی یک تیم HSE قوی و هوشیار است) محقق می‌شود. همچنین با برگزاری کلاس‌های مدیریت بحران و حضور پرسنل و مدیران فروشگاه‌ها‌ و واحدهای بزرگ مجتمع و ابلاغ موارد ایمنی به بهره‌برداران در قالب آیین‌نامه‌های مختلف اجرایی که تاکنون تمامی این موارد در مجتمع ارگ انجام شده است، می‌توان تا حدود زیادی از بروز این‌گونه حوادث پیشگیری کرد.

 

مجموعه ارگ تجاری تجریش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی چه برنامه‌هایی داشته و دارد؟

همکاری گسترده با موسسه خیریه طلوع مهر، استقرار غرفه‌های مختلف خیریه در فضای مشاعات به صورت رایگان (مانند محک، طلوع، ثمر و بهنام دهش‌پور) همچنین استقرار صندوق‌های کمک‌های مردمی کمیته امداد و شهرداری تهران از جمله اقدامات این مجتمع در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بوده است.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی