نشست گروه آرمان در هتل کایا
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ --- کد خبر ۹۲۶

نشست گروه آرمان در هتل کایا تبریز از تاریخ 8 تا 11 بهمن‌ماه سال‌جاری با حضور جمعی از همرا‌هان قدیمی این مجموعه برگزار ش

هدف از برگزاری این نشست، معرفی برند‌های جدید شرکت، تقدیر از فعالان قدیمی این صنعت و ساعت‌فروشان برتر کل کشور و معرفی نوآوری‌‌های مدیریتی و استراتژی‌‌های مناسب فروش در بازار بود.

در این مراسم پویا کاظمی، مدیر استراتژی گروه آرمان ضمن خیرمقدم به میهمانان اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم، آشنایی شما عزیزان با استراتژی نوین بازاریابی و جذب مشتری است. دغدغه  اصلی مشتریان این است که آیا کالایی که خریداری می‌کنند اصل است یا خیر؟ و آیا محصول را با قیمت واقعی خریداری کرده‌اند‌؟

مجموعه آرمان تلاش می‌کند با اقداماتی که انجام می‌دهد اعتماد مشتری را جلب کند و انتخاب را برای او آسان سازد.

مدیر استراتژی گروه آرمان در ادامه لوگوی این مجموعه را نمایش داد و در خصوص آن گفت: لوگوی گروه آرمان به شکل یک عقاب است که از اجزای مختلف تشکیل شده است. این عقاب در رأس خود مدیریت را دارد که مدیریت باید نوآوری و استراتژی مناسب داشته باشد و بال‌‌های آن شما همرا‌هان هستید و مستحضرید یک عقاب بدون بال‌هایش قادر به پرواز نیست.

پویا کاظمی در ادامه به معرفی برند‌های گروه آرمان پرداخت و گفت: این مجموعه همیشه در تلاش بوده برند‌های بین‌المللی را ارایه دهد و این بار هم 2 برند به نام‌‌های آدیداس و اسکاگن را معرفی می‌کند و ما امیدواریم بتوانیم در بازار جایگاه خوبی را برای این 2 برند جدید ببینیم.

در بخش دیگر این مراسم جناب آقای اصغرکاظمی، مدیرعامل گروه آرمان پشت تریبون قرار گرفت وگفت: مشتری‌مداری رمز ماندگاری یک برند و مجموعه است و مغازه‌دار‌ها موظف هستند بهترین محصولات را با بهترین خدمات ارایه دهند تا اعتماد مشتری را جلب کنند.

در بخش پایانی و در مراسم اختتامیه از همرا‌هان همیشگی گروه آرمان که بیش از یک دهه در کنار این مجموعه بوده‌اند، تقدیر به عمل آمد.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی